یک آمبولانس برای دو حادثه

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۸ - کد خبر: 134137

سلامت نیوز: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از نجات جان دختری 19 ساله توسط تیم اورژانسی که برای امدادرسانی به یک تصادف دیگری رفته بودند، خبر داد.

حسن عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 20 شب گذشته خبر یک تصادف در اتوبان رسالت به مرکز اورژانس تهران مخابره و به دنبال آن یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

عباسی با بیان اینکه در این حادثه یک موتورسوار با یک دستگاه پراید برخورد کرده و دچار جراحت از ناحیه دست و دو پا شده بود، اظهارکرد: پس از حضور در محل حادثه، اقدامات اولیه درمانی به روی مصدوم انجام شد و وی برای انتقال به بیمارستان در آمبولانس قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه عوامل اورژانس در مسیر انتقال مصدوم به بیمارستان با ازدحام جمعیت در زیر پل شهید کاظم‌زاده حوالی سبلان مواجه شدند، گفت: در آنجا عوامل اورژانس متوجه شدند که یک دختر 19 ساله هنگام عبور از پل سقوط کرده و پس از سقوط با یک خودروی عبوری برخورد و به شدت مجروح شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به وخامت حال مصدوم و نبود زمان کافی برای درخواست آمبولانس کمکی احتمال جان باختن این دختر وجود داشت، گفت: همان تیم اورژانس اولین اقدامات برای زنده نگه داشتن این دختر جوان را انجام داده و وی همراه موتورسوار مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در حین انجام این مأموریت یکی از تکنسین‌های اورژانس به علت ازدحام جمعیت از ناحیه چشم آسیب دید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15556s, 19q