احتمال بارش شدید باران و برف در مازندران

۱۳۹۳/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۷ - کد خبر: 134144

سلامت نیوز: براساس گزارش هواشناسی استان مازندران، هوای استان در روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و احتمال وزش باد گرم (بویژه در ارتفاعات )پیش بینی می‌شود.

فرماندار ساری گفت: با توجه به نفوذ سامانه بارش و کاهش شدید دمای هوا، ستاد مدیریت بحران شهرستان ساری و دستگاه‌های خدمات رسان در آماده باش کامل باشند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، جواد واحدی از کاهش دمای هوا در طی روزهای آتی خبر داد و گفت: براساس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی با نفوذ سامانه بارشی فعال و ریزش هوای سرد از پنج شنبه، 18 دی شاهد بارش شدید باران و برف همراه با وزش باد نسبتاً شدید در استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه دمای هوا به شدت کاهش می‌یابد، افزود: در این مدت آبگرفتگی معابر و اختلال تردد در جاده های کوهستانی به علت ریزش برف دور از انتظار نیست.

رییس ستاد مدیریت بحران مرکز استان با اعلام هشدار آبگرفتگی معابر از شهروندان خواست در این مدت از اقامت و تردد در بستر و حریم رودخانه‌ها و نقاط سیل گیر، خودداری و از تردد بی دلیل در ارتفاعات خودداری کنند.

براساس گزارش هواشناسی استان مازندران، هوای استان در روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و احتمال وزش باد گرم (بویژه در ارتفاعات )پیش بینی می‌شود.

در روز پنجشنبه، هوای استان، ابری همراه با بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، کاهش دما و احتمال رعد و برق خواهد بود. هوای مازندران در روز جمعه، ابری همراه با بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما خواهد بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.37516s, 18q