دوشنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵ - کد خبر: 13427
 دوشنبه در راديو سلامت


عنوان برنامه ای است ا زگروه صبحگاهی رادیو سلامت که با نگاهی طنز به موضوعات بهداشتی حوزه کودک و نوجوان می پردازد .
آقای امیر قمیشی سردبیر این برنامه گفت : ما در این برنامه تلاش داریم با حضور کارشناسان پزشکی و هنرمندان در حوزه طنز همچون بهروز بقایی پیامهای بهداشتی را به مخاطبان خود منتقل کنیم . ایشان در ادامه گفت : هرچند که مخاطبان ما والدین کودکان هستند ولی ما با حضور مجریان خردسال همچون فاطمه بهار مست با کودکان نیز در ارتباطیم . ایشان در مورد پیام رسانی رسانه گفت : بسیاری از برنامه های پزشکی پیام را به صورت مستقیم ارسال می کنند ولی ما معتقدیم در بحث سلامت باید ریشه یابی کرد و عوامل منجر به سلامتی را بررسی کرد . بطور مثال ما اسباب بازی را از جنبه بالا بردن بهداشت روانی کودک مورد بررسی قرار گیرد . برنامه من و این کره خاکی به سردبیری امیر قمیشی ، تهیه کنندگی خانم شریفی پنجشنبه ها ساعت 10/9 تا 11 پخش می شود
طبيعت شفابخش
عنوان برنامه اي است که به معرفي طب سنتي و گياهي مي پردازد و به اشکالات شيوه خدمات توسط عطاريها و موانع موجود بر سر ارائه خدمات دانشگاهي مي پردازد . طبيعت شفا بخش با حضور دکتر گرزن به موضوع خواص شنبلیله و پیاز و اشک چشم ميپردازد . طبيعت شفا بخش به سردبيري آقاي مزدک شيدايي روزهاي دو شنبه ها ساعت 05/14 پخش مي شود .
دوباره نگاه کن
عنوان برنامه اي است که با حضور روانشنا سان و کارشناسان به موضوع مهارتهاي زندگي مي پردازد . اين برنامه فردا با حضور آقاي تقوي روانشناس به مهارت کنترل استرس مي پردازد . اين برنامه روزهاي يک شنبه به سردبيري خانم غياثي ساعت 50/12 پخش مي شود .
فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه دوشنبه با حضور آقای دکتر عبدالکریم پژومند استاد دانشگاه و متخصص مسمومیت داروهای شیمیایی به موضوع مسمومیت با منواکسید کربن مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه دو شنبه با حضور آقای دکتر نبوی متخصص مغز و اعصاب و عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی به موضوع سردرد مي پردازد . صدای مشاورهر روز ساعت 05/11 پخش می شود .

لحظه هاي عبور
عنوان برنامه اي است که به دوران نوجواني و رفتارهاي پر خطر اين دوران مي پردازد . اين برنامه روز دوشنبه ساعت 30/14 با حضور آقاي دکتر ابراهيمي مقدم به موضوع طلاق و نقش آن در بزهکاری کودکان مي پردازد .

دید و بازدید
عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به موضوع صله رحم و فواید آن بر سلامتی و بهداشت روان می پردازد . این برنامه فردا به موضوع دیدار آشنا می پردازد . دید و بازدید هر روز ساعت 8 پخش میشود .
سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه دو شنبه به موضوع مشکلات بچه های چاق در مدرسه مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.01484s, 18q