تهران میزبان اولین همایش جهانی هپاتیت

۱۳۹۳/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴ - کد خبر: 134722

سلامت نیوز: ششمین کنفرانس بین المللی هپاتیت تهران(THC6) و اولین همایش جامعه جهانی هپاتیت (First ghcm) با محوریت هپاتیت های ویروسی، ششم تا هشتم خرداد 94 در سالن همایش های رازی برگزار خواهد شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، این کنفرانس یکی از بزرگترین رویدادهای علمی در زمینه بیماری های کبد است که در منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی هر دو سال یکبار برگزار می گردد و پذیرای تعداد زیادی از پژوهشگران و پزشکان ایرانی و خارجی است.
کنفرانس هپاتیت تهران در گذشته با بیش از 1500 شرکت کننده در هر کنگره توانسته جایگاه مناسبی برای تعامل محققین بیماری های کبد باشد. این کنفرانس همواره با دعوت از اساتید و سخنرانان نامی از ایران و جهان مورد توجه قشر محقق بوده است.
در ششمین کنفرانس هپاتیت تهران بیش از ۲۰ سخنران نامی از کشورهای آلمان، انگلستان، ایالات متحده، ایتالیا، استرالیا، سوئیس، اتریش، سوئد، فرانسه ودیگرکشورهای منطقه خاورمیانه که آخرین یافته ها در زمینه بیماری هپاتیت را ارائه خواهند کرد.
سایت اختصاصی کنفرانس thc6.ir جهت اطلاع از برنامه ها قابل دسترس است.
مجوز بین الملی شدن کنگره در مهر ماه 93 از طرف وزارت بهداشت صادر شده است و همچنین پذیرش خلاصه مقالات از 10 آذر بر روی سایت کنگره آغاز شده است.
کنگره هپاتیت تهران با هدف ارائه آخرین یافته های هپاتیت و ارتقاء علمی کشور در این زمینه و همچنین با هدف نهایی ارتقاء و بهبود سطح سلامت جامعه برگزار خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.91892s, 18q