چهار شنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۵ - کد خبر: 13478
چهار شنبه در راديو سلامت

سلامت در حج
عنوان برنامه ای ست که به سلامت در حج می پردازد . این برنامه به منظور بالا بردن سطح آگاهی سلامت جسمی و روانی زائرین و عوامل کاروان قبل از سفر ، در حین سفر و بعد از سفرتهیه و پخش می شود و با حضور کارشناسان و متخصصین به بیماریهای واگیردار ، بیماری شایع ، بیماری خاص ، شرایط اقلیمی عربستان ، مسائل پزشکی بانوان و ... میپردازد و ضمن ارتباط با مسئولین و هیئت پزشکی مستقر در عربستان شرایط بهداشتی ایام حج را مورد بررسی قرار میدهد.برنامه سلامت در حج روزهای چهار شنبه با حضور دکتر مومنین به موضوع آمادگی قبل از سفر ، انجام واکسیناسیون ، بیماریها ،و تغذیه می پردازد . این برنامه هر روز ساعت 30/12 پخش می شود.
سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه چهار شنبه با حضور آقای دکتر حاجی فرجی به موضوع معیارهای افزایش وزن مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود .
فراسو
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه چهار شنبه با حضور خانم دکتر محبوبه منصوری فوق تخصص آلرژِی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به موضوع حساسیت غذایی مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد . اين برنامه دو شنبه با حضور آقای دکتر خاتمی رادیولوژیست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به موضوع کاربرد سونوگرافی در بارداری مي پردازد . صدای مشاورهر روز ساعت 05/11 پخش می شود .
تاریخ پزشکی ایران
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به تاریخ پزشکی ایران از ایران باستان تا به امروز می پردازد . این برنامه فردا به کارشناسی آقای علی تهران بند به موضوع پزشکی در قرآن و اسلام می پردازد . تاریخ پزشکی ایران هر روز به جز جمعه ها ساعت 45/13 پخش می شود .

آيا مي دانيد

عنوان برنامه اي است که به موضوعات و پيامهاي مختلف بهداشتي _ پزشکي ميپردازد . اين برنامه فردا به موضوع سرم مي پردازد . آيا مي دانيد هر روز بجز جمعه ها ساعت 50/10 پخش مي شود
آهنگ زندگي
عنوان برنامه زنده جديدي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به موضوع بهداشت روان و مسائل تاثير گزار بر آن مي پردازد و راههاي پيشگيري و درمان آن را بررسي میدهد .
آهنگ زندگی فردا با حضورخانم دکتر شیرازی روانپزشک به موضوع بهداشت روانی قبل از بارداری میپردازد. اين برنامه به سردبيري خانم خضري و تهيه کنندگي خانم درويشي چهار شنبه ها ساعت 05/9 تا 10 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.79918s, 18q