اخبار راديو سلامت

برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

۱۳۸۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۸ - کد خبر: 13493
برنامه هاي راديو سلامت روز هاي پنج شنبه و جمعه

مجموعه نامرئی ( اخبار پنج شنبه و جمعه )
خانواده یک کلکسیونر قدیمی و نابینا که به مجموعه خود بسیار علاقه مند است به دلیل شرایط بد اقتصادی می شوند بطور نامحسوس تعدادی از عتیقه های او را بفروشند . تا اینکه یک خریدار کلکسیون وارد منزل آنها می شود و ....
برنامه روايت سلامت عنوان برنامه اي است که به روايت داستانهاي مهيج و شنيدني پرداخته و در پايان داستان خانم دکتر ناظمي روانشناس برنامه به تحليل و روابط شخصيتهاي داستان مي پردازد .
اين برنامه روز جمعه ساعت 9 به سردبيري و نويسندگي خانم متين پارسا ، تهيه کنندگي خانم شريفي و گويندگي معصومه نوازاني پخش مي شود .

نقطه سرخط

عنوان برنامه اي است شاد مفرح كه در قالب هنري ، اجتماعي و 0000 به روان درماني مي پردازد .
و با آيتم هاي مختلف و با حضور طنز پردازان مطرح حوزه هاي مختلف و هنرمندان طنز به خنده درماني مي پردازد .برنامه نقطه سر خط به پخش خبرهاي اينترنتي شاد و مفرح و گزارش آقاي جواد انصافی گزارشگر طنز راديو می پردازد و تكه هايي از صداهاي فيلم طنز را پخش می کند .
اين برنامه اين هفته جمعه با حضور منوچهر بشیری نویسنده و شاعر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به این موضوع رنگ در ماني ميپردازد . اين برنامه ساعت 20 /11 پخش مي شود .

دید و بازدید
عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به موضوع صله رحم و فواید آن بر سلامتی و بهداشت روان می پردازد . این برنامه پنج شنبه به موضوع دیدارهای بی بهانه می پردازد . دید و بازدید هر روز ساعت 8 پخش میشود .
سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه پنج شنبه با حضور دکتر حاجی فرجی به موضوع روشهای اصلاح سبک زندگی مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود .
فردای روشن
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به سند چشم انداز 20 ساله کشور میپردازد . این برنامه پنج شنبه با حضور دکتر خانی زاده به موضوع عوامل بازدارنده خارجی میپردازد . این برنامه پنج شنبه ها به سردبیری آقای علیرضا الوندی ساعت 50/10 پخش میشود .
سلامت در حج
عنوان برنامه ای ست که به سلامت در حج می پردازد . این برنامه به منظور بالا بردن سطح آگاهی سلامت جسمی و روانی زائرین و عوامل کاروان قبل از سفر ، در حین سفر و بعد از سفرتهیه و پخش می شود و با حضور کارشناسان و متخصصین به بیماریهای واگیردار ، بیماری شایع ، بیماری خاص ، شرایط اقلیمی عربستان ، مسائل پزشکی بانوان و ... میپردازد و ضمن ارتباط با مسئولین و هیئت پزشکی مستقر در عربستان شرایط بهداشتی ایام حج را مورد بررسی قرار میدهد.برنامه سلامت در حج پنج شنبه با حضور دکتر عامری به موضوع تشریق و مسائل و حوادث آن و روز جمعه به موضوع بیماریهای شایع در حج می پردازد . این برنامه هر روز ساعت 30/12 پخش می شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.54892s, 18q