اسیدپاشی مرد منجر به مرگ همسر شد

۱۳۹۳/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱ - کد خبر: 135137

سلامت نیوز:زن 50 ساله‌ای در فردیس کرج قربانی کینه و انتقام‌گیری همسر سابقش شد.

خواهر قربانی اسیدپاشی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این حادثه توضیح داد: روز جمعه گذشته حوالی ساعت 6 صبح همسر سابق خواهرم که حدود یکسال پیش از وی جدا شده بود، به بهانه ملاقات فرزندش که عمل جراحی بینی داشت به منزل خواهرم رفت.

خواهر این قربانی مدعی شد: وی آب و برق و گاز منزل را قطع و تلفن‌های همراه بچه ها را از آنها گرفته و سپس بر بالین خواهرم رفته و همین که او چشمانش را باز کرده اسید را به صورتش پاشیده است.

او با بیان اینکه همسایه‌ها ابتدا خواهرش را به بیمارستان شهید مدنی کرج رسانده و سپس به بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری منتقل کرده‌اند گفت: روز گذشته یک عمل جراحی بر روی خواهرم انجام شده و امروز هم یک عمل جراحی دیگر دارد. پزشکان می‌گویند چشم راست خواهرم تا 70 درصد تخریب شده است. متاسفانه نیمی از صورت، موها، گردن، دست راست، ناحیه سینه و پشت خواهرم معصومه نیز دچار سوختگی شده است.

وی همچنین با بیان اینکه اکنون از همسرسابق خواهرم شکایت کرده‌ایم و ماموران به دنبال او هستند مدعی شد: وی چندین بار با پسر بزرگترش تماس داشته و اظهار ندامت کرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
نریمان
من در زمان گزارش اسید پاشی پیش پسر آن مرحوم بودم واقعا داغون بود و از ناراحتی اون پسر و شنیدن این جریان واقعا ناراحت شدم. نفرین به کسی که این عمل کثیف رو در جامعه باب کرد. تسلیت میگم
0.15266s, 19q