مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران:

سیستم نوبت‌دهی تلفنی پلی کلینیک تخصصی نسیم شهر راه‌اندازی شد

۱۳۹۳/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۱ - کد خبر: 135967

سلامت نیوز: مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران از راه‌اندازی سیستم جامع نوبت‌دهی از طریق تلفن گویا در پلی کلینیک تخصصی نسیم شهر به عنوان یکی از مراکز درمانی تابعه این اداره‌کل خبر داد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم با بیان این مطلب، گفت: در راستای خدمات‌رسانی بهینه و سریع‌تر به مراجعه‌کنندگان در درمانگاه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی و کاهش بار ترافیکی بیماران در سطح مراکز درمانی تابعه، سیستم نوبت‌دهی تلفنی در پلی کلینیک تخصصی نسیم شهر از واحد های توابع بیمارستان تأمین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر تهران راه‌اندازی شد.
وی افزود: از این پس بیمه‌شدگان و بیماران می‌توانند با شماره تلفن‌های سیستم نوبت‌دهی پلی کلینیک تخصصی نسیم شهر تماس گرفته و با تعیین زمان ویزیت پزشک مورد نظر خود، در روز تعیین شده به درمانگاه مراجعه کرده و ویزیت شوند.
مدیر کل درمان استان تهران در ادامه گفت: این پلی کلینیک دارای امکانات درمانی از جمله داروخانه ، پزشک عمومی، جراحی زنان ، جراحی عمومی ، مامایی ، چشم پزشکی ، اورژانس و آزمایشگاه است.
وی افزود: سیستم نوبت‌دهی پلی کلینیک تخصصی نسیم شهر با شماره تلفن‌های 56776384، 56776398، 56776375 از ساعت 10 صبح الی 13 برای دریافت نوبت، پاسخگوی مراجعان هستند . وی اظهار داشت: این مرکز درمانی ماهانه به طور متوسط 11 هزار نفر مراجعه کننده دارد ، و در حال حاضر در 8 ساعت کاری از 8 صبح تا 16 عصربه مراجعان ، بیمه شدگان و بیماران خدمت رسانی می کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
امین
خیلی مزخرفه تو دیتا بیسش فقط به 1 نفر نوبت میده من که واسه دندون پزشکی اقدام کردم واقعا متاسفم
1.01015s, 20q