نظام پرداختی پرستاران اصلاح شد

۱۳۹۳/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۰ - کد خبر: 136038
نظام پرداختی پرستاران اصلاح شد

سلامت نیوز:مشاور و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نظام پرداختی پرستاران اصلاح شده است.

سید جواد رضوی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به اینکه در گذشته اعتراضاتی نسبت به دریافتی پرستاران وجود داشت، افزود: در زمان حاضر این موضوع برطرف شده و نظام پرداختی پرستاران به نسبت پزشکان اصلاح شده است.

وی یادآوری کرد: گزارشها و مشاهدات انجام گرفته بیانگر آن است که این اقدام به رضایتمندی پرستاران منجر شده است.

دکتر رضوی همچنین با بیان اینکه دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت با اهداف احصا و رصد کامل موارد موجود در این بخش و انطباق آنها با قوانین، شکل گرفته است، افزود: این دفتر با احصا موارد توسط بازرسان نسبت به جمع بندی مسائل و مشکلات موجود و ارجاع آن به مراجع ذی صلاح مبادرت می کند.

وی بیان کرد: در صورتی که شکایات مردمی به دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور به سرانجام نرسد و پاسخ قانع کننده ای به شاکیان ارائه نشود موارد در این دفتر بررسی می شود.

مشاور و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص کتاب تعرفه سلامت خاطر نشان کرد: بسیاری از پزشکان رضایت خود را از اجرای کتاب تعرفه سلامت اعلام کرده اند و نارضایتی اعلام شده از سوی برخی پزشکان مایه تاسف است.

وی خاطر نشان کرد: هدف جامعه پزشکی چه در بخش دولتی و چه خصوصی همگام با طرح تحول نظام سلامت ارائه خدمات مورد نیاز به گروههای هدف است و وزارت بهداشت نیز آماده شنیدن انتقاد یا پیشنهاد در ارتباط با اصلاح جزئیات کتاب تعرفه سلامت است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
پیراپزشکی
جناب رضوی آیا نمیدانی دروغگو دشمن خداست .خدا رویت را سیاه کند با این دروغهای شاخدار . لعنت خدا و فرشتگان و همه مردم بردروغگو باشد آمین یا ربالعالمین.
احمد
اقای دکتر رضوی از کدوم اصلاح دارید حرف میزنید؟؟؟؟من که پرستارم حقوقم 1ریال هم زیاد نشده؟؟؟؟؟چرا دروغ میگید؟؟؟؟لااقل یه طوری دروغ بگو که تابلو نشه دکتر؟؟؟؟؟الان عصر ارتباطاته.همه از همه چی خبر دارن.
دروغ گو هاااااااا
بابک
یکی ازخبرهایی که دیروز توی یکی ازسایت های خبری خوندم درمورد درآمد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکابود که اونو درحدود چهارصدو هشتاد هزاردلار درسال برآورد کرده بود. همون لحظه با دلار 3470 تومانی تبدیل به واحد پول خودمون کردم ودیدم که چیزی درحدود یک میلیاردو هفتصد میلیون تومان درسال میشه. به خودم گفتم که اون بدبخت رئیس جمهور ابرقدرت دنیاست و اینقدرحقوق می گیره، درحالی که همین چندماه پیش توی بیمارستان کوچک ما وقتی کارانه معوقه سال 92 پرسنل رو به صورت بکجا به اونا می دادند، یکی ازمتخصص های چشم بیمارستان به تنهایی نزدیک به یک میلیارد تومان کارانه به غیراز حقوق دریافت کرد. اینو مطمئن میگم چون خودم از پرسنل حسابداری بیمارستان هستم. حالا ازدیروز هم دلم برای خودم میسوزه وهم برای باراک اوباما.
masoom
میشه بس کنید ایقد دروغ نگید ..وقتی یه پزشک برا یک ماه کارانه 50 میلیونی میگیره وبعدش به پرستاری که در همون قسمت کار میکنه 500 یا نهایتا 600 میدن واقعن خجالت اوره ..چرا میگید اصلاح شده ..اغا اصلن ما ای 100 تومنه که اضافه شده رو نمیخایم ..اینم بزارین رو کارانه 50 میلیونی تا حداقلش اون بتونه به یه زخمیش بزنه ..ما لازم نداریم...دیگه واقعن از ای دروغاتون خسته شدیم ..اعصاب نداریم
عطار
آقایان پزشک اگه خدای ناکرده از پرداختی هاتون نارضایتی دارید مشغول الذمه هست اگه نگید..آخه تا کی میخاین خودتونو به خواب بزنید..خوب مثل روز روشنه آقایون آنکال تو بستر خواب و پرستارا اینجوری زیر فشار طرح تحول دارن له میشن بعد تعرفه های مارو بزنن به جیب و ناراضی باشن.
پرستار
جناب رضوی بفرمایید کدوم اصلاحیات وکدوم وضایت مندی صورت گرفته???!!!شما مسئولین خوب دروغ میگویید ثرا که تمایلی به شنیدن حقیقت ندارید!!!ساده بگویم به نفعتان نیست
شیراز
اره پرداختی مااصلاح شد.پرداختی صدهزارتومنی پرستاراشدصدوپنجاه هزارتومان وکارانه صدمیلیونی پزشکان ومتخصصان نیازمندوزیرخط فقربدبخت خدازده شددویست میلیون تومان یابعضیابعضی ازاین بیچاره های درمانده یه ذره بیشترشدیعنی نهایتاسیصدمیلیون شد.من واقعابراشون خیلی ناراحتم.
واقعابرای این وزارت خجالت اوره این همه دروغ و.....
بوی ...... میده این وزارت .
کارمند وزارت پزشکان
نخبه و دروغ؟؟؟!!!؟؟؟
گناه داره ها.....
پرستار
تا کی دروغگویی؟؟؟؟؟؟
واقعا ما رو چی تصور کردید؟؟؟؟؟؟
اگر دروغ ها ادامه پیدا کنه پرستاران ممبور به اعتراضات گسترده تری خواهند شد و اگر تا
الان صبوری کرده ایم فقط بخاطر بیماران است نه بخاطر وزیر و وزراء!!!!
nurse
با شنیدن این دروغا آدم کورسوی امیدشو هم از دست میده
یا خبرو اصلاح کنند یا ما پرستارا اینجا رو با اعتراضاتمون پر میکنیم
نه فقط اینجا بلکه اگه لازم باشه بنر و بیلبورد تو سطح شهر میزنیم که مسولین دروغگو در راس کارند
تا حالا خیلی کوتاه اومدیم. بسه دیگه
جواد
خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی
نه حقوق پرستار ها زیاد شد نه اکثریت پزشکا راضین
از ابتدای سال سه چهار با قول افزایش حقوق به پرستارا دادین نهایتا 150 تومن اضافه شو وحقوق هیچ کس هم به مرز 1800 حتی با اضافه کار هم نرسید
حالا واسه هر کی ناراضی اظار تاسف میکنن
رحمانی
مشکلات پرستاران خیلی بیشتر از این حرفهاست که باصدهزارتومان افزایش کارانه حل شود.حق اصلی و خواسته اصلی پرستاران اجرای قانون و عدالت در پرداخت هاست
مهدیه
شما رو بخدا دیگه کافیه! این طرح مبتنی برعملکرد هم بزنه تو سرتون نخواستیمش بذارینش واسه خودتون وپزشکاتون. اخه دروغ تا به کی؟؟ اگه اینها واقعیت داشت که ما پرستارا درحال جشن گرفتن بودیم. این طرح نه تنها به نفع پرستارا نیست که به ضررشون هم هست. مافقط خواهان اجرای طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستیم. همینو بس...
محمد
دِ آخه یکی نیست بگه کدوم رضایتمندی پرستاران!!!؟؟؟
کدوم رضایت برادر من؟؟؟
کدوم. گزارشات و مشاهدات انجام گرفته؟؟؟!!!
چرا میخاین مارو بپیچونید؟؟؟!!!
مگه اجرای قانون تعرفه گذاری با شما چه میکنه، که اینجوری میخاین سر مارو شیره بمالین؟؟؟!!!
چرا جلوی اجرای عدالتو میگیرین؟ چرا دروغ تحویل ملت میدین ؟ چرا نمیزارین هر کسی حق خودشو بگیره؟ تا کی میخاین حق پرستارا رو بخورین؟ چرا مث یه مرد وای نمیستین و جواب بدین؟
ما پرستارا هر چه داد میکشیمو فریاد میزنیم،چرا کسی صدامونو نمیشنفه؟
چرا هم لباسامون دارن بهمون خیانت میکنن؟
از ظلم وستم وحق خوری نسبت به پرستارا چی عایدتون میشه؟
چرا نمیخاین صدای عدالت خواهی پرستارا رو بشنوفین؟
چرا حق وحقوق داده نشده مارو تو رسانه ها جار میزنین، در حالیکه ریالی پرداخت نکردین؟
دِ آخه چرا؟؟؟!!! چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟
ای خدا خودت ب فریادمون برس
فاطمه (پرستار)
آقاي دكتر رضوي چرا مسايلي كه عنوان ميكنيد درست نميباشد چه هدفي از گفتن اين جمله كه پرداختي پرستاران نسبت به پزشكان اصلاح شده را عنوان ميكنيد من مستند فيش دارم اگر واقعا روي سايت گذاشته ميشه و بعدا نميگوييد در مورد گروه هفت درصدي خاص هجمه شده از چند بيمارستان براي سلامت نيوز بفرستم تا روي سايت بگذارند ببينم كجا كارانه صد تا دويست برابري بين پزشك و پرستار اصلاح شده اگر كاري نميكنيد لااقل غير واقعيت نگوييد اول شما رو واگذار به خدا كرده دوم براي اثباتش من استخدام دانشگاه تهرانم و مدرك دارم
سیامک
آقای دکتر دروغگو یی زیبنده مدیر اسلامی نیست
امیرحسین
باباانصافم خوب چیزیه انسانیتتون کجارفته
با3برابرشدن تعرفه خدمات پزشکان ودرامدبیمارستانها آیا کارانه و حقوق سایر پرسنل درمانی غیرپزشک وغیره هم به همین نسبت زیاد شده؟
چراقانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری رو اجرا نمیکنیند.ظلم تا کی مسلمونا؟؟؟؟!!
رحمن
سلام
پرداختی به پرسنل درمان زمانی اصلاح خواهد شد که عدالت در پرداخت نهایتاً تا سه برابر حقوق یک پرستار به پزشک باشد گر چه در کشور های عدالت محورمثل کشور بزرگ کانادا حقوق یک پرستار که بیشترین زحمت را در قشر درمان دارد از حقوق یک پزشک بالا تر است.
جناب رضوی طرحی که هنوز اجرا نشده چگونه ارزیابی شده است ؟البته برای کسانی که ادعای نخبگی دارند شاید غیب گویی هم بلد باشند وگر نه ناراضی تر از پرستاران در مملکت پزشک سالار خود پرستاران اند
کوثر
به نظر میاد تعريف دوستان غلطه ، حالا یا از رضایت مندی یا از پرستار !!!
یونس
اصلاح شد؟؟!!!
اونوقت کدوم قسمتش اصلاح شده؟! نکنه افزایش حقوق پزشکها رو تازه اعمال کردن رو به اسم پرستاری نوشتن!؟؟
چرا دروغ میگین!؟؟؟چرا سعی میکنید ذهنیت مردم رو عوض کنین؟؟!!الان هر کی میبینه دوست اشنا میگه دارین حال میکنین دیگه حقوقتون افزایش پیدا کرده
والا دریغ از یک ریال افزایش تو پرداختی
بس کنین دیگه انقد باعث تهوع ادم نشین
مژگان
با سلام
قابل توجه مسئولین محترم ,هیچ رضایتمندی در پرستاران ایجاد نشده است ! از اغاز اجرای طرح تحول سلامت حجم کار ما پرستاران که از قبل طاقت فرسا بود ,چندین برابر شده , و تغییر دریافتی ما محدود به چند وعده بوده ,که بیشتر توهین امیز بوده و هرگز موجب رضایت ما نشده است ! انچه که ما پرستاران میخواهیم احرای عدالت است و اجرای تعرفه گذاری ! اما در عوض طرح مبتنی بر عملکرد برابمان اجرا شد که انهم طرحی است که هیچربطی به عملکرد پرستاران ندارد ! نا خدماتی ارائه میدهیم و میخواهیم طبق تعرفه درامد داشته باشیم و این قانونی است که مجلس تصویب کرده و ما به دنبال اجرای ان هستیم ,یا حداقل اعتدال در میزان دریافتها تا حد سه برابر ,نه صد برابر !
پرستار
کی حل شد که ما بیخبریم،??!!اخه این همه دروغ واسه چی??کداوم گزارسات و مشاهدات حاکی از رضایت پرستاران هست??مث کبک سرتون روکردین زیر برف!!! ولی جامعه بیدار امروز پرستاری شما رو از خواب غفلت بیدار مکنه
پرستار
کی حل شد که ما بیخبریم،??!!اخه این همه دروغ واسه چی??کداوم گزارسات و مشاهدات حاکی از رضایت پرستاران هست??مث کبک سرتون روکردین زیر برف!!! ولی جامعه بیدار امروز پرستاری شما رو از خواب غفلت بیدار مکنه
جواد
بسیار خلاف وعده کردی آخر به غلط یکی وفا کن
تا کی میخواهید با دروغ و نیرنگ و بازی کردن با کلمات به شعور پرستاران زحمتکش و نجیب توهین نمایید.. از خدا بترسید
الی
واقعا خنده داره،شما با کدوم پرستار صحبت کردی،از کدوم پرستار نظر خواستی که گفته راضی هست از این روند پرداخت،روز روشن و دروغگویی،بایدم پزشکای بیسوادتون راضی باشن، مگه بده مفت خوری،کتاب تعرفه سلامت،هاااان،پس تعرفه گذاری خدمات پرستاری چی شد، هفت سال کمه برای چشم پوشی و کتمان حق و حقوق پرستار، یه شبه کتاب تعرفه سلامت اومد و اجرایی شد و بودجه هم که از آسمون خدا فرستاد،تازه بعضی از نخبه ها هم ناراضین،این 300_400 کارانه پرستارا رو هم بدید بره به اونا، تا نخبه های ناراضیو هم راضی کنید،لطفا آدم باشید نه نخبه
بی نام
این دروغ محضه هیچ چیزی عوض نشده تا زمانیکه همه مدیران وبازرسان وزارت پزشکان امثال این اقا باشند هیچ اقدام مثبتی برای قشر عظیم غیر پزشک انجام نخواهد شد و در تصورات ذهنی خود مشکلات را حل میکنن
ایمان
آخه تاکی دروغ
حامد
شما رضایت پرستاران را چگونه می سنجید که همه پرستاران ناراضی اند و شما از رضایت آنها دم میزنید. دیگر چقدر دروغ گفتن راحت شده است که حتی قبلش فکر هم نمی کنید.!
چه تغییری در پرداخت پرستاران بوجود آمده که خودشان خبر ندارند و شما کی این تغییرات را اعمال کردید و بعد کی نظر سنجی کردید که خود پرستاران همه بی خبرند؟
جواد
آقا بس کنید مسئولین دروغگو صدایتان رو ببرید خواهشا کدوم نظام پرداخت اصلاح شد؟؟؟ کجاش اصلاح شد؟؟؟ به کی پرداخت شد؟؟؟ خجالت بکشید شرم و حیا ندارید؟؟؟
پرستارخصوصي
نوشته ايد پزشكان برخي ازكتاب تعرفه راضي اند وبرخي ناراضي پس پرستاران وپيراپزشكان كجا قرار دارند چراديده نمي شوند
پزشكان با درامدميليلردي ناراضي اند من كه در خصوصي حقوق اداره كار700تومان ميگيرم چه بگويم
درد وفرياد مارا چه كسي پاسخگواست
سمیه
من یه پرستارم
نمیدونم شما آقایون بر اساس چه چیزی میگین که نظام پرداختب ما درست شده؟پرداختی ما زمانی درست میشنه که طرح تعرفه گذاری به درستی اجرا بشه و کارانه هم با عدالت داده بشه
دروغ است دروغ
دروغ است دروغ
hamed
دروغه
مجتبی
کی گفته نظام پرداختی پرستاران اصلاح شده چقدر دروغ چقدر ریا این جماعت وزارت پزشکان مثل اینکه دست از تزویر برنمیدارند. کارانه ما در سه ماهه سوم حتی نسبت به قبل 30 در صد هم کاهش داشت که طبق گفته خودشان در وزارت پزشکان باید حد اقل 2 برابر میشد کی گفته اعتراضات حل شده در روز پرستار با شرکت نکردن در جشن پرستاری و با اجتماع اعتراضی بزرگ و اعتصاب نشان خواهیم داد که این تازه اول راه است و آغاز راه تغییر قوانین ساختار نظام در وزارت پزشکان توسط اکثریت غیر پزشک شاغل در آن است
علی
آقای رضوی دروغ تا کی؟ چرا دروغ میگوید؟ کی پرداختی پرستاران تغییر کرده که ما خبر نداریم؟ ما خواستار اعدالت در پرداخت بین پرستاران و پزشکان هستیم. و تعرفه گذاری پرستاری هر چه سریعتر باید اجرا شود. چرا تعرفه گذاری را اجرا نمیکنید؟ از چه میترسید؟
پرستار
واقعا متاسفم برای خودم چون از جانب من پرستار نظر میدین بدون نظرخواهی و تازه برخلاف نظر من و به دروغ.برا جامعه متاسفم که مسئولی چون شما به جای توضیح دقیق ،توجیهی با فریب تحویلشون میدین.برا شما متاسفم چون نمیتونید قانون رو بدون تبعیض اجرا کنید .لطفا اگر نمیخواهید تعرفه گذاری خدمات پرستاری رو اجرا کنید دیگر دروغ نگویید. من پرستار به حرفه و تک تک زحماتم قسم یاد میکنم که هیچ اصلاحی در اوضاع ما انجام نشده
رضا
دروغ محض است،همه این بازیها عوامفریبی است7swl
الف
اقای رضوی میشه بگید کی نظام پرداخت اصلاح شد؟ و کی شما گزارش گرفتید و متوجه رضایتمندی پرستاران شدید؟؟!!!
چیزی که ما پرستاران از اردیبهشت تا بحال دیدیم فقط وعده های وزارت بهداشت بوده است نه عمل به آنها.
محمد یزد
مایه شرمساری است که آقایون مسئول فقط آنچه خود دوست دارند بر زبان می آورند و متاسفانه رسانه ها نیز بدون بررسی صحت و سقم آن آنرا پخش میکنند اگر صحبت های این آقا درست باشه الان باید حقوق پرستاران به بالای هفت هشت میلیون تومان رسیده باشد از افزایش کارانه چندین میلیونی پزشک من پرستار با ۱۷۵ساعت اضافه کار اجباری فقط صد هزارتومان اضافه شده و این در حالی است که فشار کاری و روانی بسیار زیادی بعد از این طرح تحول بر من و همکارانم وارد شده و میشود ما به دروغهای این آقایون کاری نداریم این آقایون اگر به فکر ما بودند تا حالا طرح تعرفه گذاری پرستاری رو اجرا میکردند اینها حتی به فکر مردم و بیمار هم نیستند که اگر بودند من پرستار که در خط مقدم ارائه خدمت هستم همانند دیگر کشورهای دنیا درک میکردند و موجب این بیعدالتی ها نمیشدند ما برای احقاق حقوق حقه خودمان بیش از هر زمان دیگر آماده ایم همه راههای قانونی را طی خواهیم کرد و امیدواریم روزی بتوانیم بساط این ظلم و بیعدالتیها و دروغها را از این سیستم جمع کنیم و آنروز قطعا بیماران ما نیز خوشنود و راضی تر از هر زمان دیگر خواهند بود
رضا
چه راحت و عادی شده دروغ گفتن!!!
اصلاح شد؟!!
کجا اصلاح شده اختلاف پرداختی پزشک و پرستار؟
کسری
جناب سیدجواد رضوی
خواب تشریف دارین یا توی ایران زندگی نمیکنین?
چرا دروغ میگید به مردم?کجا اصلاح شده ?تفاوت پرداختی صد تا سیصد برابری بین پزشک و پرستار همچنان باقیست....
صادق باشید توروخدا....دروغ بسه.....
ذاکری ( یک پرستار مشهدی)
سلام
ببخشید این نظام پرداختی کی و کجا اصلاح شده که ما چیزی نمی بینیم؟ و چیزی تا الان دریافت نکردیم؟
nurse
بابا تو رو خدا دیگه بسه انقد تو بوق و کرنا کردین که وضعیت پرستاری خوبه و همه چیز آرومه!! شما پزشکان از درد پرستاری که چند جا شیفت میده چی می‌فهمین!! منظورتان افزایش 100 یا 150 هزارتومن در قبال کارانه چند میلیونی پزشکان هست!!! انقد صدای پرستارارو نشنوید که این دو جبهه که باید کار تیمی انجام بدهند در مقابل هم قرار بگیرن!! دروغ هم اندازه داره به خدا!! شما که راست میگی بیا یک نظر سنجی برگزار کن و نتایج رو مستند اعلام کن نه اینکه از تریبونهایی که دست شماست واسه مشکل ایجاد کردن استفاده کنی!
پرستار
میشه بفرمایند چه اصلاحی صورت گرفته نکنه پرداخت 200هزار پرستاران رو با 30 میلیونی پزشکان عنوان کرده اند
0.14524s, 63q