مرگ دلخراش یک کارگر رنگ سازی زیر چرخ های کامیون

۱۳۹۳/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۹ - کد خبر: 136073

سلامت نیوز:یک دستگاه خودرو کامیون بنز اکتور سفیدرنگ که به صورت دنده عقب در حال حرکت بود با یک نفر عابر پیاده برخورد که متاسفانه عابر بخت برگشته در زیر چرخ های کامیون به شدت مجروح و به طرز دلخراشی فوت شد.

نگهبان یکی از شرکت های رنگ سازی در جاده قدیم کرج پس از اتمام شیفت نگهبانی خود در حال مراجعه به منزل بود که با بی احتیاطی راننده خودرو زیر چرخ های کامیبون رفت و به طرز دلخراشی فوت کرد.


به گزارش ایلنا،ساعت 8 صبح یکم بهمن ماه سال جاری بنا به اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر 15قدیم كرج،مسیر شرق به غرب بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی کلانتری 154چیتگر به همراه ماموران پلیس راهور پایتخت و عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.


مشاهدات ماموران حکایت از آن داشت که یک دستگاه خودرو کامیون بنز اکتور سفیدرنگ که به صورت دنده عقب در حال حرکت بود با یک نفر عابر پیاده برخورد که متاسفانه عابر بخت برگشته در زیر چرخ های کامیون به شدت مجروح و به طرز دلخراشی فوت شد.


در بررسی های پلیسی مشخص شد نصیر از نگهبانان یکی از شرکت های رنگ سازی در جاده قدیم کرج است که پس از اتمام شیفت نگهبانی در حال مراجعه به منزل بوده که با بی احتیاطی راننده خودرو فوت شده است.


بنا به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ به دنبال این موضوع مراتب به مقام قضایی منعکس و بنا به دستور وی جسد متوفی پس از ترسیم کروکی صحنه تصادف به پزشکی قانونی استان تهران منتقل شد.
در این رابطه در کلانتری 154چیتگر پرونده تشکیل و کامیون به پارکینگ منتقل و راننده متخلف نیز جهت تحقیقات به کلانتری انتقال یافت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.94345s, 18q