اسامی محصولات غذایی غیرمجاز اعلام شد

۱۳۹۳/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۳ - کد خبر: 136117

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان غذاو دارو، اسامی هفت محصول غذایی غیر مجاز و شرکت های تولید کننده آنها را اعلام کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، مهندس محمد هاشمی افزود: تولید کنندگان این محصولات غذایی فاقد مجوزهای مورد نیاز سازمان غذا و دارو بوده و اجازه تولید و عرضه هیچ یک از محصولات را ندارند.

وی به اسامی شرکت ها و محصولات غذایی فاقد پروانه ساخت و مجوز از وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: شرکت پنیر لیقوان با نام های تجاری آرخاایل و فیروز امجدی، نوشیدنی ویتامین c با نام تجاری pokka vitaene، کمپوت آناناس با نام تجاری leonard ، خاویار کشور آذربایجان با نام تجاری deniz tohfeleri، کلوچه با نام تجاری محبوب و چیپس سنتی با نام تجاری ایرانیان، محصولاتی هستند که سازمان غذا و دارو آنان را غیر مجاز اعلام کرده است.

هاشمی با بیان اینکه اعلام اسامی متخلفین در راستای تاکیدات ریاست سازمان غذا و دارو مبنی بر تشدید نظارت در سطح عرضه محصولات صورت می پذیرد، به مردم اطمینان داد این دستور با جدیت توسط بازرسان سازمان غذا و دارو پیگیری می شود.

وی در پایان از هموطنان خواست در صورت مشاهده محصولات غیر مجاز اعلام شده با اطلاع رسانی سریع، روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و نیروی انتظامی را آگاه سازند تا نسبت به جمع آوری آنها در کوتاهترین زمان ممکن اقدام شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.84181s, 19q