عدم ورود بیمه‌ها برای پوشش خدمات ارتوپدی فنی

۱۳۹۳/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۳ - کد خبر: 136190

سلامت نیوز: معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر با انتقاد از عدم ورود بیمه‌ها برای پوشش خدمات ارتوپدی فنی در کشور از ارائه تسهیلات خدمات ارتوپدی فنی توسط معاونت توانبخشی هلال احمر با ارزانترین قیمت‌ها در سراسر کشور خبر داد.

سیدرضا رئیس کرمی در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح دسترسی بیماران به خدمات ارتوپدی و همچنین ضعف بیمه‌ها در پوشش این نوع خدمات اظهار داشت: مردم یکی از مولفه‌های را که با هلال احمر آشنا هستند، خدمات ارتوپدی فنی است که سابقه 50 تا 60 ساله دارد و مناسب ترین قیمت‌های اروتز و پروتزها را نیز برای هلال احمر است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر درباره پوشش کامل خدمات ارتوپدی فنی در توانبخشی هلال احمر گفت: ما همه نوع از این دست خدمات را ارائه می‌دهیم البته یک چیزهای لوکسی آمده است که هزینه‌های آنها مثلاً بالای 30 میلیون تومان است که مشتری‌های ما اصلاً در آن حد نیستند.

رئیس کرمی با تاکید بر اینکه مناسب‌ترین خدمت‌های ارتوپدی فنی در هلال احمر ارائه می‌شود، افزود: ولی متاسفانه هیچ کدام از خدمات ارتوپدی فنی شامل بیمه نمی‌شوند و این نقصی است که ان شاءالله امیدواریم برطرف شود.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر درباره همکاری مشترک هلال احمر با بسیج جامعه پزشکی کشور خاطرنشان کرد: ما در این زمین با بسیج جامعه پزشکی کشور وجه اشتراک‌های زیادی علی الخصوص برای اعزام کاروان‌های سلامت داریم، زیرا بسیج پتانسیل خوبی از نظر نیروی انسانی دارد و هلال احمر نیز توانایی از نظر گسترش فضا و نیروی انسانی در داخل و خارج از کشور را دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.13416s, 19q