حکم اعدام سارق مسلح گلپايگان به زودي اجرا مي شود

۱۳۹۳/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۳ - کد خبر: 136655

سلامت نیوز: به زودي حکم اعدام سارق مسلح حادثه گلپايگان در ملاء عام و در شهرستان گلپايگان اجرا خواهد شد.

رئيس کل دادگستري استان اصفهان در گفت وگو با ميزان، اظهار کرد: سارقان مسلحي که در ۶ دي امسال با نيروهاي انتظامي در شهرستان گلپايگان درگير شدند داراي سابقه ۱۰ فقره سرقت مسلحانه بودند.

خسروي وفا خاطرنشان کرد: در ۶ دي امسال مأموران انتظامي شهرستان گلپايگان به حضور سارقان مسلح سابقه دار در شهر پي بردند و با آن ها درگير شدند که در اين درگيري ۳ نفر از مأموران نيروي انتظامي به شهادت رسيدند و دو فرد عادي و يک نفر از اشرار نيز کشته شدند.

وي افزود: پس از درگيري در شهرستان گلپايگان، دو نفر از سارقان متواري شدند، اما با پيگيري هاي مأموران و سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات استان، در ۱۱ دي محل اختفاي اين ۲ سارق در فولادشهر شناسايي شد. دو سارق دوباره با مأموران درگير شدند و يک نفر ديگر از آن ها در اين درگيري به هلاکت رسيد و نفر دوم نيز دستگير شد.

خسروي وفا گفت: با پيگيري هايي که انجام شد به سرعت پرونده از دادسرا وارد دادگاه انقلاب شد و در دادگاه انقلاب به اتهام محاربه و افساد في الارض حکم اعدام وي صادر شد. وي اذعان داشت: در ديوان عالي کشور حکم صادر شده در مورد اعدام سارق مسلح مورد تاييد قرار گرفت و بر اساس حکم صادره اعدام اين فرد قطعي شده است. رئيس کل دادگستري استان اصفهان گفت: به زودي حکم اعدام سارق مسلح حادثه گلپايگان در ملاءعام و در شهرستان گلپايگان اجرا خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.68694s, 18q