اخبار راديو سلامت

سه شنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۳ - کد خبر: 13676
سه شنبه در راديو سلامت
هنر در عرصه سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به تاثير هنر اعم از تلويزيون ، تئاتر ، تجسمي، موسيقي و ...برسلامت روان مي پردازد . اين برنامه با کارشناسان هنري و هنرمندان به گفتگو نشسته و همچنين اخبار و مشاوره هاي روانشناسي و گزارشهاي ميداني را پخش مي نمايد .
برنامه هنر در عرصه سلامت فردا سه شنبه با حضور آقاي علیرضا روشن داستان نویس و آقای یوسف علیخانی داستان نویس به موضوع ادبیات درمانی و کاربرد ادبیات و شعر در توازن روحی افراد مي پردازد . اين برنامه به سردبيري آقاي تنظيفي و تهيه کنندگي آقاي يوسفي سه شنبه ها ساعت 15 تا 45/15 پخش مي شود .
با راديو سلامت به " زير پوست شهر" برويد
زير پوست شهر عنوان برنامه اي است از گروه عصر گاهي راديو سلامت که به موضوعات زندگي در کلان شهر و مشکلات و معضلات آن در آيتم هاي مختلف مي پردازد. اين برنامه روز سه شنبه در آيتم آيين زندگي با حضور آقاي مير بلوکي کارشناس ارشد روانشناسي به موضوع جبرن خطا و اشتباه و در آيتم مهارت زندگي با حضور آقاي دکتر ابراهيمي مقدم روانشاس به موضوع الگوهای مناسب رفتار در نوجوانان مي پردازد . برنامه زير پوست شهر به سردبيري و تهيه کنندگي رويا يميني روزهاي فرد ساعت 15 تا 16 پخش مي شود .

سلامت در حج
عنوان برنامه ای ست که به سلامت در حج می پردازد . این برنامه به منظور بالا بردن سطح آگاهی سلامت جسمی و روانی زائرین و عوامل کاروان قبل از سفر ، در حین سفر و بعد از سفرتهیه و پخش می شود و با حضور کارشناسان و متخصصین به بیماریهای واگیردار ، بیماری شایع ، بیماری خاص ، شرایط اقلیمی عربستان ، مسائل پزشکی بانوان و ... میپردازد و ضمن ارتباط با مسئولین و هیئت پزشکی مستقر در عربستان شرایط بهداشتی ایام حج را مورد بررسی قرار میدهد.برنامه سلامت در حج سه شنبه با حضور خانم دکتر احمدی به مسائل بانوان می پردازد . این برنامه هر روز ساعت 30/12 پخش می شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.6878s, 18q