رییس جمهور:

اقدامات دولت در بخش سلامت ادامه می یابد

۱۳۹۳/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۳ - کد خبر: 136784
اقدامات دولت در بخش سلامت ادامه می یابد

سلامت نیوز: رییس جمهور در جلسه هیات دولت با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به ملت ایران و همه کسانی که در جهان به انقلاب اسلامی ایران چشم امید دوخته اند، ایرانیان را به مشارکت و حضور با شکوه و گسترده در جشن ملی دهه فجر دعوت کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه گفت: ملت بزرگ ایران امسال همانند سال های گذشته با حضور و مشارکت پرشور و گسترده تر خود در جشن های دهه مبارک فجر نشان می دهند که در برابر فشار دیگران خسته نشده و سر فرود نخواهند آورد و با تلاش کارگزاران نظام و با هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری به راه خود برای توسعه و پیشرفت کشور ادامه خواهند داد.

رییس جمهور افزود: در این ایام بیشتر یاد روزهایی هستیم که نهضت و انقلاب اسلامی به شکوفایی رسید و امام عزیز به وطن بازگشتند و مردم با شور و هیجان بیشتری آخرین قدم ها را برای سرنگونی استبداد برداشته و بنای پر برکت و رفیع جمهوری اسلامی را بنیانگذاری کردند.

روحانی در ادامه سخنان خود با تقدیر از اقدامات انجام شده در بخش تحول سلامت ، اظهارداشت: مردم از قبل پیروزی انقلاب اسلامی مشکلات فراوانی در بخش سلامت و درمان داشته و از کمبود متخصص و پزشک رنج می بردند و کسی که به بیماری صعب العلاجی مبتلا می شد مجبور بود همه دارایی خود را بفروشد و برای درمان به خارج از کشور سفر کند.

رییس جمهور اضافه کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی چشم ها برای شفا از بیماری به دروازه های خارجی و مخصوصا غرب دوخته شده بود و خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب گام های مهمی در زمینه سلامت و توسعه مراکز پزشکی و همچنین خودکفایی در تولید تجهیزات پزشکی برداشته شده است.

روحانی خاطر نشان کرد: البته مردم همچنان از هزینه های سنگین درمانی رنج می بردند از این رو دولت یازدهم برای نجات مردم از این معضل ، از جمله تصمیماتی که اتخاذ کرده، سرمایه گذاری در بخش سلامت است به نحوی که برخی این دولت را بدرستی ، دولت سلامت نامگذاری کرده اند .

رییس جمهور با اشاره به بازدید سرزده ای که شب گذشته از یکی از بیمارستان های تهران داشته است، اظهار داشت: در این بازدید و عیادت از بیماران، همه بیماران از اقدامات انجام شده ،رضایت داشتند و اقدامات بسیار ارزشمند و بزرگی که در این زمینه انجام شده ، باید ادامه پیدا کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
پرستار
با سلام خدمت رئیس جمهور محترم
ای کاش یک شب نیز سرزده حالی از پرستاران خسته میپرسیدید،،بلکه رضایت انها را نیز نظاره میکردید
تا بحال هرچه که گفتیم وزارت نخبه نشین نشنید
ما امیدمان به شما و تدبیرو امیدهایتان است
0.9376s, 19q