نوبخت:

سهم مناسب بهداشت در لایحه بودجه

۱۳۹۳/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۶ - کد خبر: 136796
سهم مناسب بهداشت در لایحه بودجه

سلامت نیوز: سخنگوی دولت تاکید کرد:در لایحه بودجه بالغ بر ۵۲ هزار میلیارد تومان اعتبار که نسبت به سال جاری از ۴۴ درصد رشد برخوردار است برای اجرای طرح تحول سلامت و بحث بهداشت و درمان تخصیص داده شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا،محمدباقر نوبخت در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات امروز هیات وزیران گفت: در جلسه امروز مصوباتی در مورد اختصاص اعتبار برای چند طرح مهم داشتیم.

تخصیص ۱۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل جاده‌های هراز، فیروزکوه و رشت

سخنگوی دولت ادامه داد: با توجه به نزدیکی ایام تعطیلات نوروز ضرورت آماده شدن راه‌های مواصلاتی تهران به سمت استان‌های شمالی احساس می‌شد برای همین مقرر شد مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل قسمت‌هایی از جاده‌های هراز، فیروزکوه و رشت تخصیص داده شود. همچنین مبلغ ۱۵ میلیارد تومان برای مقابله با سیل و مشکلات ناشی از حوادث غیر مترقبه به استان گلستان اختصاص داده خواهد شد.

بیشترین سهم برای بهداشت در بودجه دیده شده است

وی افزود: در جلسه امروز گزارشی از سوی وزیر بهداشت در مورد اجرای طرح تحول سلامت ارائه شد٬ در لایحه بودجه بالغ بر ۵۲ هزار میلیارد تومان اعتبار که نسبت به سال جاری از ۴۴ درصد رشد برخوردار است برای اجرای طرح تحول سلامت و بحث بهداشت و درمان تخصیص داده شد.

سخنگوی دولت یادآور شد: از بودجه ۲۰۷ هزار میلیارد تومانی که کمیسیون تلفیق تصویب کرد٬ حدود ۵۲ هزار میلیارد تومان سهم بهداشت و درمان است که می‌توان گفت بیشترین سهم برای بهداشت در بودجه دیده شده و این نگاه دولت را به مسئله سلامت مردم می‌رساند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.21353s, 19q