زن فراري در چنگ سارقان حرفه اي

۱۳۹۳/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۶ - کد خبر: 136843

سلامت نیوز: زن فراري که در دام سارقان حرفه اي گرفتار شده بود، در عمليات دستگيري دزدان سريالي خودروها، از چنگ آنان رها شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، فرمانده انتظامي مشهد در تشريح اين عمليات گفت: ماموران انتظامي مشهد در ادامه پي گيري پرونده سرقت هاي سريالي خودروها در مشهد، به سرنخ هايي دست يافتند که نشان مي داد: سرکرده اين باند حرفه اي، مخفيگاهي در شهر جديد گلبهار دارد که پاتوق دزدان و خلافکاران است. سرهنگ حجت نيکمرام افزود: با به دست آمدن اين اطلاعات، مخفيگاه مذکور شناسايي شد و تحت نظر پليس قرار گرفت تا اين که ماموران انتظامي با انجام يکسري تحقيقات غيرمحسوس از حضور سرکرده باند سرقت هاي خودرو در اين مخفيگاه اطمينان يافتند. وي اضافه کرد: سپس با هماهنگي مقام قضايي، اين منزل به محاصره درآمد و ماموران در يک عمليات هماهنگ وارد مخفيگاه دزدان شدند.

رئيس پليس مشهد تصريح کرد: در اين عمليات گرداننده باند سرقت هاي سريالي خودرو به همراه يکي از همدستانش درحالي دستگير شد که زن 18ساله مطلقه اي نيز در اين مخفيگاه حضور داشت.

سرهنگ نيکمرام گفت: بررسي ها حاکي از آن بودکه پدر اين زن به شيشه و کراک اعتياد دارد و او پس از ازدواج به خاطر اعتياد پدرش مورد سرزنش هاي همسرش قرار گرفته است که همين موضوع به اختلافات خانوادگي منجر شده و در نهايت وي از همسرش جدا شده است، اما اين زن باز هم از خانه پدرش فرار کرد و در دام سارقان حرفه اي گرفتار شد.

وي با اشاره به اين که زن جوان از 20روز قبل به مخفيگاه دزدان منتقل شده بود، خاطرنشان کرد: خلافکاران زن مذکور را در اين مدت به مواد مخدر صنعتي از نوع "شيشه" آلوده کرده اند که وي طي عمليات پليسي از چنگ خلافکاران رها شد. فرمانده انتظامي مشهد افزود: تحقيقات ماموران انتظامي براي ريشه يابي ديگر جرايم احتمالي اعضاي اين باند همچنان ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.16458s, 18q