حذف فرانشیز داروهای سرطانی

۱۳۹۳/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۲ - کد خبر: 137305

سلامت نیوز: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از حذف فرانشیز داروهای سرطانی خبر داد و گفت:‌ اگر دارویی داشته باشیم که هم تولید داخل و هم تولید خارج داشته باشد، برند تولید داخل را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، سیدتقی نوربخش در افتتاح طرح توسعه بیمارستان آیت‌الله کاشانی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این ساختمان جدید بیمارستان آیت‌الله کاشانی در سال 1340 تاسیس شده است و امروز ساختمان جدید آن به مناسبت دهه فجر افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: این بیمارستان دارای بخش‌های مختلفی چون CCU، ICU، POST CCU و سایر امکانات است. اتاق عمل‌های این بیمارستان و آزمایشگاه‌های آن نیز از پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های کشور محسوب می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه بیمارستان 500 تختخوابی جدید فیاض‌بخش نیز در حال احداث است، ادامه داد: همچنین بیمارستان هدایت، شهید معیری و لواسانی نیز در حال بازسازی و نوسازی هستند.

نوربخش در پاسخ به پرسشی درباره پوشش بیمه‌ای داروهای گران‌قیمت عنوان کرد: بسیاری از داروها در ماه‌های اخیر از سوی دولت تحت پوشش قرار گرفتند. اخیراً در شورای عالی بیمه نیز مصوب شد که فرانشیز از داروهای سرطانی حذف شود که مراحل قانونی‌اش را می‌گذراند.

وی تصریح کرد : اکنون عمده داروهای خارجی بیماران صعب‌العلاج تحت پوشش است و اگر دارویی داشته باشیم که هم تولید داخل و هم تولید خارج داشته باشد، برند تولید داخل را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.13942s, 19q