وقوع 508 حادثه در کشور در هفته گذشته

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۶ - کد خبر: 137796

سلامت نیوز: سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش حوادث یک هفته گذشته در کشور، گفت: در این مدت ۵۰۸ حادثه رخ داده و هزار و ۸۹۲ نفر از هموطنان در این حوادث آسیب‌دیده اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، حسین درویشی گفت: از مجموع ۵۰۸ حادثه به وقوع پیوسته در هفته گذشته، ۲۷۷ مورد جاده‌ای، ۳۶ مورد شهری، ۱۶ مورد کوهستان، ۸ مورد صنعتی و کارگاهی، ۶ مورد برف و کولاک، ۲ مورد زمین لرزه و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی با اشاره به حادثه‌دیدگی یک هزار و ۹۲۹ تن در حوادث هفته گذشته، افزود: در این زمینه، ۸۶۶ تن در حوادث جاده‌ای، ۳۱۰ تن در برف و کولاک، ۶۳ تن در شهرها، ۲۵ تن در کوهستان، ۷ تن در سیل و آبگرفتگی و مابقی در سایر حوادث حادثه دیدند.

سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه در حوادث هفته گذشته ۱۲۰ تن اسکان اضطراری داده شدند، گفت: به علاوه از میان یک‌هزار و ۸۹۲ آسیب‌‌دیده، ۸۳۴ تن در جاده‌ها،۳۱۰ تن در برف و کولاک، ۶۰ تن در حوادث شهری، ۲۵ تن در کوهستان، ۷ تن در سیل و آبگرفتگی، ۷ تن در موارد صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد آسیب دیده‌اند.

وی گفت: مجموع نجات یافتگان در حوادث هفته گذشته ۴۳۹ تن بوده‌اند که ۲۹۶ تن به مراکز درمانی منتقل و ۱۴۳ تن سرپایی درمان شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.4583s, 18q