رييس اداره اورژانس بيمارستاني خبرداد:

بررسي سختي كارپرسنل اورژانس بيمارستاني درقالب چند طرح تحقيقاتي

۱۳۸۷/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۵ - کد خبر: 13780
بررسي سختي كارپرسنل اورژانس بيمارستاني درقالب چند طرح تحقيقاتي
دكتر نادر توكلي در گفت‌وگو با ایسنا، طرح پوشش فراگير اورژانس بيمارستاني را از برنامه‌هاي چشم انداز طولاني مدت اين اداره برشمرد و افزود: تدوين پروتكل‌هاي برخورد و تشخيص و درمان بيماران اورژانسي از ديگر برنامه‌هاست.

وي از تهيه فهرست داروهاي مورد نياز بخش اورژانسهاي بيمارستاني خبر داد و گفت: اين فهرست با بهره گيري از نظر مشورتي مراجع تخصصي تهيه و به تصويب نهايي رسيده است.

رييس اداره اورژانس بيمارستاني با اشاره به وجود استانداردها در بخش ارزشيابي بيمارستاني گفت: متاسفانه اين استانداردها تاكنون بازنگري نشده است كه دراين راستا نيز ليست داروها و تجهيزات موردنياز اورژانس بيمارستاني تهيه شده است.

دكتر توكلي به برنامه بازديد از اورژانسهاي بزرگ كشور با افراد صاحب نظر اشاره كرد و يادآور شد: تلاش مي‌شود براي خدمت رساني بهتر و رضايت‌مندي بيشتر به بيماران اورژانس سرپايي و بستري از طريق استقرار در واحد Fast track و ترياژ سازماندهي شوند تا بدين ترتيب بيماران نيازمندتر، خدمات را سريع‌تر دريافت كنند.

رييس اداره اورژانس بيمارستاني با اشاره به تعامل بين اورژانس پيش بيمارستاني با بيمارستاني اظهار كرد: براي رسيدگي و كسب رضايت مندي بيشتر مراجعان، اداره اورژانس بيمارستاني از زير مجموعه نظارت و اعتبار بخشي بيمارستانها به اورژانش كشور منتقل شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.33234s, 18q