از هر دو متقاضي کشيدن پوست صورت يک نفر قبلا بيني اش را عمل کرده است

۱۳۸۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۲ - کد خبر: 13817
 از هر دو متقاضي کشيدن پوست صورت يک نفر قبلا بيني اش را عمل کرده است
دکتر محمد احمدي مقدم در گفت و گو با ايرنا افزود: اين افراد که اغلب از بانوان مسن بالاي 60 سال هستند ، قبلا بيني شان را عمل کرده اند.
وي افزود: اين افراد به هنگام مراجعه جهت فيس ليفت، از پزشک جراح مي خواهند که بيني از قبل جراحي شده شان را در کنار انجام عمل کشيدن پوست صورت ، ترميم کند.
وي گفت: در زمان حاضر امکانات عمل کشيدن پوست صورت به گونه اي است که مي توان در مدت زمان کمتري نسبت به گذشته ، اين عمل را انجام داد به همين علت متقاضيان از پزشک مي خواهند که همزمان با کشيدن پوست صورت ، بيني شان را نيز ترميم کند زيرا پزشک فرصت بيشتري در عمل دارد.
وي گفت: تا حدود 10 سال پيش عمل کشيدن پوست صورت براي افراد زير 50 سال ميسر نبود، اما در زمان حاضر امکانات به گونه اي است که خانم هاي حدود 40 سال نيز به منظور جوان تر شدن به کشيدن پوست صورت روي آورده اند.
گفته مي شود ، گرانترين عمل زيبايي، عمل کشيدن پوست صورت است که اغلب ازطرف زنان تقاضا مي شود.
جراحي زيبايي که از سال 1334 با حضور هفت جراح پلاستيک در اتاق هاي دربسته تهران آغاز به کار کرد تا امروز که 52 سال از زمان فعاليت آن مي گذرد صدها متقاضي زيبايي را زيباتر کرده و صدها متقاضي ديگر را به کام مرگ کشانده است .
همچنين گفته مي شود در زمان حاضر مردم ايران در کنار کشورهاي ترکيه و برزيل دررده هاي نخست ميزان جراحي هاي زيبايي جهان قراردارند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.27782s, 19q