واکنش اینستاگرامی روحانی به مشکل هوای اهواز/ با شما هم‌نفس‌ام

۱۳۹۳/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۶ - کد خبر: 138239
واکنش اینستاگرامی روحانی به مشکل هوای اهواز/ با شما هم‌نفس‌ام

سلامت نیوز: از وزیر بهداشت هم خواسته ام که به بیماران عزیز و آسیب‌دیدگان رسیدگی ویژه کنند و سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم موظف شده اعتبارات ویژه را تخصیص دهد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، صفحه اینستاگرام حسن روحانی رئیس جمهور متنی را در خصوص وضعیت هوای اهواز منتشر کرده که در ادامه می خوانید:
با شما هم‌نفس‌ام...‌‌ ‌ دلاوران جنوب، خوزستانی‌های خونگرم، مرزبانان غیور؛
باز هم نفس‌هایتان از میهمانِ شومِ گردوغبار به شماره افتاده است. اینکه شما هموطنان عزیزم، گاه به گاه در برخی استانها و این روزها در خوزستان و اهواز دلاور، به جای هوای پاک، حتی خاک تنفس کرده‌اید، دردی مشترک و اولویتی جدی است.
با شما هم‌نفس‌ام... چنانچه هم قسم بوده و هستیم... تا مشکلی را که سالیان دراز ایجاد شده، گام به گام از میان برداریم...تا برای همیشه غبار از پیکرِ عروس کارون بزداییم.
کارگروه رفع آلودگی هوا در دولت، به ریاست رییس سازمان محیط زیست و حضور تعدادی از وزرا، لحظه به لحظه پیگیر کاهش آلودگی هوا و ارائه گزارش اقدامها در این زمینه هستند.
از استاندار خوزستان خواسته‌ام ضمن مشارکت همه دستگاهها و صاحبنظران، با کارگروه دولت در تماس و همکاری باشند و پیشنهادهای عملی ارائه کنند.
از وزیر بهداشت هم خواسته ام که به بیماران عزیز و آسیب‌دیدگان رسیدگی ویژه کنند. سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم موظف شده اعتبارات ویژه را تخصیص دهد.
برای پاکیزگی هوا، عزمی تازه لازم است. با هم همت کنیم تا فضای تنفس بگسترانیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
شهرزاد
جناب اقای روحانی کاش کلید تدبیرتان گره از مشکلاتمردم مظلوم خوزستان باز کند کاش.......
sedaye ahvaz
Fekr konam bayad 1kelid baraye khak ahvaz besazi
اهوهز زنده به گور شد.....!!وطنم پاره ی تنم....
ما نیاز به هم دردی نداریم.چاره ای برای رفع این مشکل پیدا کنین!!!
1.30765s, 22q