400هزار ماسک در خوزستان توزيع شد

۱۳۹۳/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۱ - کد خبر: 138400
400هزار ماسک در خوزستان توزيع شد

سلامت نیوز:مدير مرکز کنترل هماهنگي عمليات سازمان امداد و نجات از توزيع ۴۰۰ هزار ماسک ميان مردم ۱۲ شهرستان اين استان و امدادرساني ۷۵ تيم عملياتي به مردم متاثر از ريزگردها خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل ازخبرگزاري موج مرتضي مرادي پور با اشاره به اينکه جمعيت هلال احمر استان خوزستان در آماده باش قرار دارد، اظهار داشت: 335 نيروي عملياتي در قالب 75 تيم امدادي به امداد رساني مردم مشغول هستند.

مدير مرکز کنترل هماهنگي عمليات سازمان امداد و نجات ا از مصدوميت 16 نفر از اهالي روستاي نفت سفيد شوشتر خبر داد و افزود: اين افراد به وسيله امدادگران به مراکز درماني انتقال داده شدند.مرادي پور همچنين از توزيع اقلام امدادي در ميان عشاير استان خوزستان و منطقه خبر داد.

در اين راستا ناصر چرخ‌ساز سرپرست سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر نيز که به استان خوزستان سفر کرده است پيش از اين در توضيح علت تشديد گرد و غبار و ريزگردها در اهواز و برخي شهرهاي خوزستان عنوان کرده بود که علت اصلي بروز اين مشکل، خشکسالي در منطقه و کشورهاي همسايه است که موجب مي‌شود تا باد، گرد و غبار و ريزگردها را به سمت خوزستان بياورد.

وي با اشاره به تجهيزات و منابع به کارگرفته شده در اين زمينه، خاطرنشان کرد: بر اين اساس در مجموع 75 دستگاه خودرو از جمله 4٣ آمبولانس، يک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ٢١ دستگاه خودرو کمک دار سبک و ١٠ خودرو سواري براي خدمت رساني به مردم متاثر از گرد و غبار و ريزگردها به کار گرفته شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.85064s, 19q