افتادگی پوست در این افراد بیشتر است

۱۳۹۳/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۲ - کد خبر: 138634

سلامت نیوز: در جامعه امروز، بيشتر مردم دنبال جوان ماندن هستند؛ آن ها نه تنها مي خواهند طول عمر بيشتري داشته باشند بلکه دوست دارند چهره شان بدون چين و چروک بماند. اما اين افراد که از طريق جست و جو در تلفن همراه به دنبال اطلاعات جديد مراقبت از پوست در برابر چين و چروک هستند، بايد بدانند که متخصصان در زمينه استفاده بيش از حد از تلفن همراه و تأثير مخرب آن بر پوست هشدار داده اند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان به بيان ديگر اگر مي خواهيد پوست خوبي داشته باشيد، بايد استفاده از تلفن همراه را محدود کنيد. متخصصان پوست مي گويند، استفاده بيش از حد از تلفن همراه باعث تغيير ظاهر گردن مي شود. استفاده طولاني مدت از اين دستگاه باعث قرار گرفتن سر و گردن به پايين مي شود و پوست را مستعد افتادگي مي کند؛ بنابراين احتمال بروز چين و چروک در گردن در افرادي که از تلفن همراه استفاده مي کنند، بالاتر است.

افتادگي پوست و چين و چروک گردن در افراد بين ۱۸ تا ۳۹سال شايع تر است. افتادگي و چين و چروک فک و گردن در اواخر ميانسالي آغاز مي شود اما در ۱۰سال اخير بروز اين مشکل در افراد جوان به علت استفاده از دستگاه هاي جديد و فناوري رايانه اي خطر ساز شده است.


به گفته متخصصان، طي سال هاي اخير استفاده از فناوري هاي جديد باعث افزايش چين و چروک و افتادگي گردن در افراد جوان و ميانسال شده است. از آن جا که نمي توان فناوري را ناديده گرفت، حداقل مي توان به مردم توصيه کرد با اتخاذ راهکارهايي از بروز زودهنگام چين و چروک در پوستشان جلوگيري کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.82834s, 19q