افزایش تعرفه‌ها به نفع سلامت جامعه نیست

۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۲ - کد خبر: 138765

سلامت نیوز: با توجه به افزایش 14 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 94 افزایش تعرفه‌های سال 94 شکاف موجود در گروه‌های درمانی را بیشتر خواهد کرد.

احمد آریایی‌نژاد، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به افزایش 14 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 94 افزایش تعرفه‌های سال 94 موجب فاصله بیشتر بین پزشکان متخصص و پرستاران و سایر گروه‌های درمانی بیشتر خواهد شد.

وی تصریح کرد: حتی سایر گروه‌های شغلی از جمله فرهنگیان نیز به درآمد بالای پزشکان اعتراض دارند و به شدت جویای علت افزایش حقوق چند برابری پزشکان هستند.

وی با بیان اینکه افزایش تعرفه‌ها به نفع سلامت جامعه نیست، خاطر نشان کرد: باید مشکلات اقتصادی جامعه نیز در افزایش تعرفه‌ها لحاظ شود و با توجه به افزایش تعرفه‌های سال 93 دلیلی برای افزایش تعرفه‌های سال آینده وجود ندارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ف.ک
این مشکل جدی تراز آن است که بشود تصور کرد. مسوولان فکری بکنند.!!!!
نادر
اختلاف شدید درآمد پزشک و پرستار در بیمارستانها باعث دلسردی پرستاران شده است دیگر پزشکان به بیمار به دید یک کالای تجاری نگاه میکنند. دربیمارستان تامین اجتماعی تبریز پزشک متخصص صد میلیون و پرستار چهارصد هزار تومان کارانه میگیرد. و .... عدالت !
2.04885s, 22q