مبارزه علیه گرسنگی به شیوه یک فوتبالیست

۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۵ - کد خبر: 138776

سلامت نیوز:ستاره سوئدی پاری سن ژرمن با شیوه خاص خود خواستار توجه بیشتر به مساله گرسنگی در دنیا شده است.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فرهيختگان آنلاين، زلاتان ابراهیموویچ که در تساوی دو بر دو پاری سن ژرمن مقابل کان موفق به گلزنی شد، خالکوبی جدیدش را به نمایش گذاشت. این ستاره سوئدی در دقیقه دوم این مسابقه دروازه حریف را باز کرد و بلافاصله پیراهنش را درآورد. او از داور مسابقه کارت زرد گرفت اما اعلام کرد پشت این کارش پیامی برای همه بوده تا به موضوع گرسنگی در سراسر دنیا توجه بیشتری شود. او به برنامه‌های کمپین تغذیه در دنیا علیه گرسنگی اشاره کرد و برخی نام‌هایی را که از این معضل رنج برده‌اند را نیز روی بدن خود نوشته است.
زلاتان در این زمینه گفت: وقتی پس از گلزنی پیراهنم را درآوردم، همه از خود پرسیدند خالکوبی جدید او کجا هستند. من نام پنجاه نفر را به شکل موقتی روی بدنم خالکوبی کردم. اینها، نام کسانی است که در سراسر دنیا از مشکل تغذیه رنج می‌برند. ممکن است خالکوبی‌ها من موقتی بوده و از بین برود اما کسانی که از گرسنگی رنج می‌برند هنوز وجود دارند. 805 میلیون نفر در سراسر دنیا از گرسنگی رنج می‌برند. با این کار می‌خواستم توجه همه را به آنها جلب کنم. از این راه می‌خواستم به برنامه‌های سازمان جهانی غذا کمک کنم.
ایبرا در ادامه اظهار داشت: این نخستین بار است که حضورم در کارهای خیریه را رسانه‌ای می‌کنم. اگر بتوانیم در کنار هم چنین کارهایی انجام دهیم می‌توانیم مشکل گرسنگی را در دنیا حل کنیم

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.176s, 18q