راديو سلامت

اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۰ - کد خبر: 13894
اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

صدا ، دوربين ، سلامت

عنوان برنامه اي است که به تاثير نقش محصولات ديداري و شنيداري بر سلامت مي پردازد .

خانم معصوم زاده مدير گروه صبحگاهي راديو سلامت گفت: رسانه بعنوان يکي از تاثير گذارترين وسيله ارتباط جمعي نقش بسيار مهمي را در ترويج فرهنگ دارد و ما در اين برنامه بررسي مي کنيم که مضامين سلامت و بهداشت در رسانه چقدر با واقعيت انطباق دارد . ايشان در ادامه گفت : متاسفانه در برخي از فيلم ها استفاده دخانيات را ترويج مي دهند و گاهي شخصيت هاي معتاد را کميک و جذاب جلوه داده و قبح اين عمل شکسته مي شود . ايشان در مورد نقش انيميشن برذهن کودک گفت : انيميشن را داراي ويژگي هاي خاصي است و ما با استفاده از کارشناسان و متخصصين ويژگي هاي آن را معرفي مي کنينم .

برنامه صدا ، دوربين ، سلامت به سردبيري و تيهه کنندگي آقاي همراز روزهاي جمعه ساعت 30/8 پخش مي شود .

زاویه پنهان

برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بیان می کنند. این برنامه روز یک شنبه با حضور آقای دکتر صفاتي رياست اداره نظارت و بازرسي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي و آقاي دکترزماني جراح مغز و اعصاب در خصوص اختراع دستگاه بهبودي فلج اعضاء در عرض 2 ساعت مي پردازد . زاويه پنهان روزهاي يک شنبه ساعت 05/14 پخش می شود.

صداي مشاور

عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي که هر روز به يکي از بيماريها ميپردازد. صداي مشاور روزيک شنبه با حضورآقاي دکتر جمشيدي روماتولوگ و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران به موضوع روماتيسم مفصلي ميپردازد . اين برنامه ساعت 11 تا 50/11 پخش مي شود.

فراسو

عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پرادزد اين برنامه روز يک شنبه با حضور آقاي دکتر امام فوق تخصص روماتولوژي به موضوع مصرف کلسيم و ويتامينD ميپردازد اين برنامه ساعت 15/8 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.78799s, 18q