شکایت سازمان نظام پزشکی از پزشک ایرانی مقیم آلمان

۱۳۹۳/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۰ - کد خبر: 139694

سلامت نیوز: رئیس کل سازمان نظام پزشکی، از پزشک ایرانی دانشگاه مونستر آلمان شکایت کرد.

به گزارش سلامت نیوز، در پی سخنان دکتر علی گرجی که در رسانه‌ها با عنوان رئیس مرکز علوم اعصاب دانشگاه مونستر آلمان معرفی شده بود. دکتر علیرضا زالی رئیس کل سازمان نظام پزشکی با ارسال نامه‌ای به معاونت انتظامی از وی شکایت و خواستار بررسی دقیق موضوع شد.

متن شکایت به شرح زیر است:

در پی سخنان خارج از عرف و وجاهت آقای دکتر علی گرجی با سمت رئیس مرکز علوم اعصاب دانشگاه مونستر آلمان و توهین‌های مکرری که نسبت به اساتید و جامعه خدوم پزشکی ایران بدون ذکر مستندات واقعی و بر اساس شواهد غیر متقن در سایت‌های مختلف خبری و رسانه‌های مکتوب و غیر مکتوب انعکاس یافته است، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در راستای دفاع از زحمات شبانه‌ روزی آحاد جامعه پزشکی و حفظ حرمت اساتید دانشگاه و پیشکسوتان این رشته ضمن شکایت از نامبرده تقاضا دارد با بررسی دقیق موضوع و اظهارات کذب، خصوصاً دریافت وجه توسط استاد راهنما و میزان ساعات کاری پزشکان و مسائلی از این دست، نسبت به تنویر افکار عمومی و تنبه آنان که به هر دستاویز واهی موجبات اختلال رابطه پزشک و بیمار می‌شوند را تسریع فرمائید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ابراهیم
دکتر زالی زور بی خودی نزن
اگه تو اتوبان قم تهران، از قم تا تهران پزشک ردیف بکنیم شاید سه چهار تاشون آدم حسابی باشن بقیه فقط به فکر جیب خود هستن.
پرستار
رابطه پزشك وبيمار خيلي وقت است خدشه دار شده چون پاي پول به ميان امده ومردم خودشون چشم دارند وميلينند
مهدی امیرجانی
جناب زالی عزیز
اگر بنا را برشکایت از هرکسی که مطلبی در باب درامد پزشکان خدوم و زحمتکش اضهار نظر کند گذاشته اید خوب است از جناب وزیر محترم شروع کنید که چند ماه قبل در برنامه بیست و سی و در بحث زیر میزی آغازگر این حرکت بودند
0.28944s, 22q