کمک 8 میلیاردی وزارت بهداشت به صدا و سيما غير قانوني است

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۸ - کد خبر: 140387
کمک 8 میلیاردی وزارت بهداشت به صدا و سيما غير قانوني است

سلامت نیوز: مصوبه کمیسیون تلفیق برای کمک 8 میلیاردی وزارت بهداشت به صدا و سیما مغایر قانون است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکی از مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 تاکید کرد: در این لایحه پیش‌بینی شده است که 8 میلیارد از منابع مالی وزارت بهداشت و درمان به سازمان صدا و سیما کمک شود که این مسئله مغایر قانون بالادستی است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه کمک وزارت بهداشت و درمان به صدا و سیما در لایحه بودجه دیده شده است، توضیح داد: پرداخت 8 میلیارد تومان به صدا و سیما مغایر ماده 31 قانون برنامه پنجم توسعه کشور است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برابر این قانون، صدا و سیما باید بابت تبلیغاتی که سلامتی را به خطر می‌اندازد، مبلغی به وزارت بهداشت و درمان مبلغی پرداخت کند، نه اینکه از بودجه سلامت 8 میلیارد به سازمان داده شود.

وی افزود: کمک وزارت بهداشت و درمان به صدا و سیما با تمام مشکلاتی درمانی که دارد فاقد توجیه است.

عضو فراکسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه این موضوع هنوز در دستور کار قرار نگرفته است، توضیح داد: صحن به بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 94 ورود کرده است، به محض اینکه به این تبصره از بخش هزینه‌ای برسیم اجازه این کمک را نخواهیم داد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
جواد
این کمک وزارت بهداشت به صدا و سیما بابت خوش خدمتی این رسانه به وزیر هست که در هر ساعت از شبانه روز وی را نشان داده و کارهایش را مثبت ارزیابی می کند و ه جا که دوربین صدا و سیما باشد وزیر هم حضور دارد که در پناه این رسانه دروغ هایش را به گوش مردم برساند.
0.17396s, 19q