برگزاری اولین همایش استانی پژوهشهای زیست محیطی دانش آموزی

۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۵ - کد خبر: 140992

سلامت نیوز: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند از برگزاری اولین همایش استانی پژوهش های زیست محیطی دانش آموزی استان تهران در شهرستان دماوند خبر داد .

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ، عباس میرزاکریمی با اعلام این خبر گفت: مراسم همایش استانی پژوهشهای زیست محیطی دانش آموزی برای اولین بار در پایان هفته گذشته در سالن همایش اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند برگزار شد .

وی افزود: در این مراسم مشهدی عباسی نماینده مردم دماوند - فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و محمودی فرد فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از اساتید حوزه و دانشگاهی و فرهنگیان استان و تشکلهای مردم نهاد حضور داشتند .

میرزا کریمی اظهار داشت: در این همایش سه مقاله برتر استانی ارائه و به گروههای اول تا سوم جوایزی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اهداء شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند تصریح کرد: مقاله سه گروه از دانش آموزان ناحیه یک آموزش و پرورش شهر ری که در خصوص اثرات زیست محیطی پالایشگاه نفت ری بود به عنوان کاملترین و جامع ترین پژوهش در این همایش اعلام شد.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگ محیط زیست باید از ابتدا در مدارس به دانش اموزان که آیندگان این مرز و بوم هستند آموخته شود چرا که آشنایی با محیط زیست راهگشای مشکلات زیست محیطی خواهد بود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.7541s, 18q