بارش برف و باران در محورهای 5 استان

۱۳۹۳/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۱ - کد خبر: 141574

سلامت نیوز: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام بارش برف و باران در محورهای پنج استان تصریح کرد: رانندگان و مسافران برای تردد درجاده‌های برفی و بارانی ضمن رعایت سرعت مطمئنه و حفظ فاصله طولی در محورهای برف‌گیر حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهار کرد: برابر آخرین اخبار دریافتی هم‌اکنون در محورهای اردستان – نایین و شهرضا – آباده در استان اصفهان، محورهای سربیشه به بیرجند، نه‌بندان به زاهدان و سربیشه به نه‌بندان در استان خراسان‌جنوبی بارش برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک، دو محور یزد -کرمان و یزد -شیراز در استان یزد و اکثر محورهای کرمان نیز برفی گزارش شده است، اظهار کرد: در استان هرمزگان نیز بارش باران گزارش شده است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا اضافه کرد: رانندگان و مسافران برای تردد در جاده‌های برفی و بارانی لازم است مقررات مربوط رانندگی در این شرایط را رعایت کرده و ضمن حفظ فاصله طولی در محورهای برف‌گیر حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رحمانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: هم‌اکنون تنها در باند شمالی آزادراه تهران – کرج، شاهد افزایش تردد خودروها هستیم و در سایر محورها گزارش خاصی گزارش نشده است. محور هراز نیز که روز گذشته مسدود شده بود، ساعاتی بعد بازگشایی شد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام شماره تلفن 88255555 و تلفن سه رقمی 120 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.27s, 18q