راديو سلامت

امروز در راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۳ - کد خبر: 14169
امروز در راديو سلامت

دید و بازدید

عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که به موضوع صله رحم و فواید آن بر سلامتی و بهداشت روان می پردازد . این برنامه فردا به موضوع کاسه لبريز صبر می پردازد . دید و بازدید هر روز ساعت 8 پخش میشود .

سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه فردا با حضور خانم دکتر ذراتی به موضوع ارتباط رشد قد کودکان با مصرف کلسيم مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود .
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور مهندس حيدر زاده مشاور محيط زيست در شهرداري به موضوع موشهاي خياباني و آسيب هاي آنان به محيط زيست مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود.
لحظه هاي عبور
عنوان برنامه اي است که به دوران نوجواني و رفتارهاي پر خطر اين دوران مي پردازد و با حضور کارشناسان روانشناس و جامعه شناس و خود نوجوانان اين دوران را مورد بررسي قرار ميدهد . اين برنامه روز دوشنبه با حضور دکتر ابراهيمي مقدم روانشناس به موضوع ترس مرضي در نوجوانان ميپردازد . لحظه هاي عبور دوشنبه ها به سردبيري خانم لعيا متين پارسا ساعت 30/14 پخش ميشود .
طبيعت شفابخش
عنوان برنامه اي است که به معرفي طب سنتي و گياهي مي پردازد و به اشکالات شيوه خدمات توسط عطاريها و موانع موجود بر سر ارائه خدمات دانشگاهي مي پردازد . طبيعت شفا بخش فردا با حضور دکتر طالب به موضوع خواص پسته ميپردازد . طبيعت شفا بخش به سردبيري آقاي مزدک شيدايي روزهاي دو شنبه ها ساعت 05/14 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.94652s, 18q