کنگره ملي سلامت خانواده به صورت زنده از اينترنت پخش مي شود

۱۳۸۷/۱۰/۰۴ - ۰۹:۰۲ - کد خبر: 14198
 کنگره ملي سلامت خانواده به صورت زنده از اينترنت پخش مي شود
دکتر "ابوالحسن شاهزاده فاضلي" دبير کنگره ملي سلامت خانواده با اعلام اين خبر افزود: کنگره ملي سلامت خانواده هم زمان با روز خانواده با همت جهاد دانشگاهي علوم پزشکي ايران و با همکاري سازمان هاي دولتي و بين المللي از چهارم تا ششم ديماه در سالن همايش هاي رازي تهران برگزار مي شود.
سازمان جهاني بهداشت، صندوق جمعيت سازمان ملل متحد، صندوق حمايت از کودکان سازمان ملل متحد، برنامه جهاني غذا، سازمان بهزيستي کشور، شوراي سياست گذاري سلامت صدا و سيما و انجمن هايي همچون انجمن ترويج تغذيه با شير مادر در برگزاري اين کنگره همکاري دارند.
رييس جهاد دانشگاهي علوم پزشکي ايران در ادامه گفت: شرکت دراين کنگره براي متخصصين زنان و زايمان، بيماري هاي داخلي، بيماري هاي کودکان، روانپزشکي، بيماري هاي پوست، بيماري هاي عفوني و گرمسيري، دکتراي بهداشت مادر و کودک، دکتري آموزش بهداشت، دکتري علوم تغذيه، اپيدميولوژي، دندانپزشکي، داروسازي، پزشکان عمومي، کارشناسان ارشد و کارشناسان پرستاري و مامايي از 9 امتياز بازآموزي برخوردار است.
فاضلي افزايش سطح بهداشت خانواده ها در زمينه هاي مختلف بهداشت که منجر به ارتقاي وضعيت بهداشت اجتماعي در جوامع مي شود را از اهداف برگزاري اين کنگره عنوان کرد.
وي افزود: رشد و تکامل اوليه کودک، مسايل رواني، اجتماعي و اقتصادي خانواده، تغذيه، توسعه زايمان هاي طبيعي، نقش تعامل و روابط عاطفي در سلامت خانواده، انسجام خانواده و اخلاق و حقوق و معنويت در خانواده، محورهاي اصلي کنگره سلامت خانواده است که طي مدت برگزاري کنگره مورد بحث و تبادل نظر قرار مي گيرد.
به گزارش ایرنا، فاضلي با اشاره به استقبال گسترده براي شرکت در اين کنگره گفت: 750 مقاله به دبيرخانه اين کنگره ارسال شده است که بعد از داوري هاي انجام شده 450 مقاله به صورت پوستر و سخنراني انتخاب شدند.
علاقه مندان براي شرکت در اين کنگره مي توانند با شماره 88677478 تماس بگيرند و يا اينکه به آدرس اينترنتي WWW.IRMED.ORG مراجعه نمايند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.4484s, 18q