افزایش کف حقوق معلمان/ارائه طرح رتبه بندی به مجلس تا پایان هفته

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۶ - کد خبر: 141997

سلامت نیوز: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از ارایه طرح رتبه بندی معلمان به مجلس تا پایان هفته خبر داد و گفت: با تصویب این طرح حداقل ۱۵۰هزارتومان به کف حقوق معلمان اضافه می شود.

حجت الاسلام مصطفی ناصحی در گفتگو با مهر درباره ارایه طرح رتبه بندی معلمان به مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:انشالله تا پایان هفته طرح رتبه بندی معلمان به مجلس شورای اسلامی داده می شود.

وی با بیان اینکه رتبه بندی معلمان موجب بهبود وضعیت معیشتی معلمان می شود افزود:با تصویب این طرح حداقل به کف حقوق معلمان ۱۵۰هزارتومان اضافه خواهد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که با کمبود بودجه برای افزایش حقوق مواجه نمی شوید تصریح کرد:دولت طرح رتبه بندی معلمان را داده است وحتما برای آن بودجه در نظر گرفته است.

ناصحی درباره گلایه های فرهنگیان نسبت به حقوق و مزایا بیان کرد:پرداخت حقوق بر اساس نظام هماهنگ کشوری است و حقوق معلمان هم سطح دیگر کارکنان دولت است اما برخی از دستگاه های اجرایی امتیازهای جانبی مختلف برای کارمندان خود دارند که این مزایا را آموزش و پرورش ندارد.

وی تصریح کرد:درحال پیگیری هستیم تا از دولت برای معلمان ضمن افزایش حقوق امتیاز و مزایا دریافت کنیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
یک ایرانی ناامید از اجرای عدالت
فروردین امسال کارمندای بانک به طور متوسط 19میلیون تومن پاداش پایان سال به عناوین مختلف گرفتن!کارمندای عادی دادگستری اسفند امسال بیش از5میلیون تومان عیدی گرفتن!....... ما رتبه بندی نمیخوایم، ما عدالت میخوایم!!!!
با این وعده و قولای الکی سرمون رو شیره نمالین!!
یاسر
خودتونو مسخره کردین یا معلما رو ؟؟؟؟ کف 150 هزار تومن یک توهین بزرگ است . کف افرایش نباید کمتر از یک ملیلون باشه . خجالت نمیکشید واسه این گفتن این مبلغ پشت تریبون قرار می گیرید و رسانه ای می کنید؟؟؟؟
0.18229s, 21q