قتل، پايان چاقوکشي خياباني 3 برادر!

۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۹ - کد خبر: 142416

سلامت نیوز: درگيري خياباني 3 برادر که به چاقوکشي انجاميد با مرگ برادر بزرگ تر پايان يافت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان، بيست و يکم اسفند 2 برادر مجرد به دليل بروز برخي اختلافات خانوادگي در منزل مسکوني با يکديگر به مشاجره پرداختند. اما مشاجره لفظي آنان در حالي به درگيري خياباني کشيد که برادر سوم نيز به طرفداري از يکي از برادران وارد ماجرا شده بود.

اين گزارش حاکي است: در اين درگيري ناگهان برادر کوچک تر چاقويي را بيرون کشيد و ضرباتي بر پيکر برادر بزرگترش وارد کرد. دقايقي بعد جوان 26 ساله به بيمارستان منتقل شد، اما 2 روز بعد بر اثر شدت عوارض ناشي از اصابت چاقو جان سپرد. در پي مرگ اين جوان، مراتب از سوي ماموران انتظامي به قاضي ويژه قتل عمد اعلام شد اين درحالي بود که خانواده مقتول عنوان کردند فرد ناشناسي فرزندشان را با چاقو کشته است!

در پي اظهارات خانواده مقتول و به دستور مقام قضايي، بررسي هاي کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي در اين باره آغاز شد، اما تحقيقات فني مشخص کرد فرد ديگري در اين ماجرا نقش نداشته است.

به همين دليل قاضي علي اکبر صفائيان روز گذشته دوباره با بازجويي از پدر مقتول به سرنخ هايي رسيد که حکايت از اختلافات خانوادگي بين 3 برادر داشت.

پدر مقتول در اظهاراتش گفت: 3 روز قبل از قتل نيز 2 برادر با يکديگر درگير شده بودند که پسر بزرگم (مقتول) با چاقو فرزند ديگرم را مجروح کرده بود.

اين گزارش حاکي است: در پي اظهارات اين مرد، بلافاصله قاضي صفائيان دستور دستگيري 2 برادر را صادر کرد و ماموران کلانتري الهيه در يک عمليات غافلگيرانه، آنان را دستگير کردند.

با اعتراف 2 برادر به قتل، به دستور قاضي شعبه 808 دادسراي مشهد، متهمان در اختيار کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي قرار گرفتند تا بررسي هاي بيشتري در اين باره انجام شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
11.24416s, 19q