روانشناس قلابی دستگیر شد

۱۳۹۴/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۵ - کد خبر: 142686

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد هرمزگان از دستگیری فردی که با عنوان دکتر روانشناس اقدام به اخاذی از شهروندان کرده بود، خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد هاشم قسام در تشریح این خبر گفت: به‌ دنبال شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان دکتر و ارائه خدمات مشاوره ای از آنان اخاذی کرده است، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، متوجه شدند این فرد طعمه‌های خود را با اغفال به سطح شهر می کشاند و از آنان اخاذی می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی آباد تصریح کرد: ماموران با اطلاعات به دست آمده در یک اقدام ضربتی با هماهنگی مقام قضائی متهم به نام "ش-ق" را شناسایی و دستگیر کردند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس هرمزگان، قسام با اشاره به اینکه این کلاهبردار تاکنون با اغفال شاکیان مبلغ 30 میلیون ریال از آنان اخاذی کرده، خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

به گفته وی پلیس با تمام توان برای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیرقانونی و خلاف در جامعه هنجارشکنی کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.32s, 18q