وزير بهداشت: چرا تکذيب کنم که پولدارم؟

۱۳۹۴/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۴ - کد خبر: 142752
وزير بهداشت: چرا تکذيب کنم که پولدارم؟

سلامت نیوز:سالنامه اعتماد با سيد حسن قاضي‌زاده هاشمي مصاحبه‌اي کرده است که گزيده‌اي از آن را در ادامه مي‌خوانيد:

علاقه‌تان را به پول هم از دست داده‌ايد. نمي‌شود تکذيب کرد که پزشکان درآمد خوب را دوست دارند اما شنيدم يک بار گفتيد که ديگر به اين پول‌ها دل نمي‌بندم. اما اين را هم گفتيد که خوبي وزير پولدار بودن اين است که وزير بخشنده‌اي خواهد بود.

اگر به زندگي ما هم نگاه کنيد پول هيچ وقت هدف نبوده پول هم يک ابزار است يک وسيله است و اگر از مسير سالم و مشورع هم به دست بيايد اصلا بد نيست.

اما منتقدان شما از اين زاويه خيلي به شما فشار مي‌آوردند مثلا شما را با افراد پولدار در دولت قبل مقايسه مي‌کنند اما زماني که اين بحث در مجلس پيش آمد و خيلي هم بر آن تاکيد مي‌کردند شما هيچ وقت به آن پاسخ نداديد چرا؟

چون ما فرصتي نداريم که بخواهيم پاسخ اين چيز‌ها را بدهيم يک خدايي است که همه چيز را مي‌بيند و حاضر و ناظر است.

تکذيب هم نمي‌کنيد؟

چرا تکذيب کنم؟ وقتي اين پول از مسير سالم به دست آمده و در مسير مشروع هم استفاده مي‌شود چرا تکذيب کنم؟ در عين حال که در دين ما (به دست آوردن ثروت) نکوهش نشده بلکه تشويق هم شده اگر کساني هستند که از اين ابزار استفاده مي‌کنند براي محکوم کردن عده‌اي و حذف مخالفانشان حتما بدانند که خلاف دستور دين عمل مي‌کنند بالاخره براي پيشرفت کشور بايد افرادي باشند که سالم باشند از مسير سالم به ثروت برسند و ثروتشان را در راه توسعه کشور و ايجاد اشتغال به کار بگيرند اينکه خيلي هم خوب است.
ترس‌هايتان چيست؟ ترس‌هاي همه مردم را شما هم داريد؟

من اصلا ترسي ندارم هيچ وقت ترس نداشتم از چه بترسم براي چه؟

مثلا از مرگ.مرگ که خيلي خوب است.

ترسي نداريد؟

اصلا زيبا‌ترين اتفاقي که در زندگي بشر وجود دارد مرگ است. اگر مرگ نبود ببينيد دنيا چه مي‌شد مرگ هست و اين موجود دوپا اين همه ظلم و جنايت و تهمت و غيبت و فساد مي‌کند و اگر نبود جاوداني بودن چه حسي داشت؟ مرگ به نظر من زيبا‌ترين قله زندگي انسان است. از چه بترسم؟

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
پرستارخصوصی
میدانید پزشکان دربخش خصوصی چگونه پولدار میشوند ومثل شما اینقدراعتمادبه نفس شان بالا میرود؟از استثمار وبهره کشی از کار پرستاروپیراپزشکانی که حقوق اداره کار میگیرند ومزد زحمات شبانه روزی انها به جیب پزشک میرود.
کجای دنیا اینطور است اقای وزیر.
کادر زحمت کش پرستاری خواهان اجرای بدون قید وشرط قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری مصوب سال 86 مجلس میباشد. برای راحتی وجدان خود این قانون رااجرا کنید
پرستاراتاق عمل خصوصی
ایا شما از این تعداد زیاد از پرستاران وپیراپزشکان که درزیر مجموعه شمافعالیت میکنند واز دریافتی خودناراضی هستند اطلاع دارید وبا این اعتماد به نفس میگویید که نگران نیستید واز مرگ هراسی ندارید.میدانید که دربیمارستان های خصوصی پزشکان درامد نجومی دارند وبه پرسنل با ان همه زحمت حقوق اداره کار میدهند وباز با اعتماد به نفس ونگرانی وجدان میگویید ترس از مرگ ندارید.
samaneh
خوش به حال آقای وزیر، که اگر خانواده شهید و همزمان پزشک هم نبود،هرگز به چنین ثروتی خیالی دست نمی يافت
0.5862s, 21q