اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۸ - کد خبر: 14300
اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

سفره سلامتي

عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب با شرايط جسماني افراد از قبيل تغذيه شير خواران ، تغذيه کودکان ، تغذيه نوجوانان و جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه يک شنبه با حضور خانم دکتر ذراتی به موضوع مصرف کلسيم در دوران بارداري مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود

دندان و دندانپزشک

عنوان برنامه اي است که به بيماريهاي دهان و دندان مي پردازد . اين برنامه پنج شنبه با کارشناسي دکتر افشين تبريزي به موضوع انتقال عوامل بيماري زا در مطب ميپردازد . دندان و دندانپزشکي به سردبيري آقاي تبريزي هر روز بجز جمعه ها ساعت 40/6 پخش مي شود .

آيا مي دانيد

عنوان برنامه اي است که به موضوعات و پيامهاي مختلف بهداشتي _ پزشکي ميپردازد . اين برنامه فردا با حضور خانم دکتر سليماني به موضوع نحوه نگهداري صحيح شربتها در منزل مي پردازد . آيا مي دانيد هر روز بجز جمعه ها ساعت 50/10 پخش مي شود.

مهندس

آقايي که به تازگي از ترکيه برگشته مدام پيپ ميکشد و به اين دليل دچار بيماري قلبي شده تا اينکه .....
اين نمايش به کارگرداني ايوب آقاخاني و تهيه کنندگي خانم نيساري فردا ساعت 30/6 از راديو سلامت پخش ميشود .

زاویه پنهان

برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بیان می کنند. زاويه پنهان فردا با حضور مسئولين دخانيات به بررسي دستگاه الکتريکي تضميني ترک سيگار ميپردازد . این برنامه روز های یک شنبه ساعت 14 پخش می شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.71337s, 18q