جهش علمی کشور در پزشکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی

۱۳۸۷/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۰ - کد خبر: 14317
جهش علمی کشور در پزشکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی شب گذشته در مراسم تجلیل از برگزیدگان سی سال سلامت ایران افزود: روزگاری را شاهد بودیم و غصه می خوردیم که بیماران برای کوچکترین دردی مجبور بودند به خارج از کشور اعزام شوند و بیماران و همراهان مشکلات و مخارج زیادی را متحمل می شدند.

وی یادآور شد: خوشبختانه الآن در کشور ما شاهد این هستیم که بیماران سایر کشورها برای درمان به کشور ما می آیند و این جریان برعکس شده است.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی گفت: شاید 30 سال پیش هیچ کس باور نمی کرد که چنین پیشرفت هایی در عرصه پزشکی نصیب ملت ما شود.

وی با اشاره به این نکته که ارزشگذاری و قدرشناسی از ارزشهای والای اسلامی است، گفت: از برکت این نظام است که برای متخصصان خود ارزش قائل هستیم و از این عزیزان قدرشناسی می کنیم.

به گزارش مهر، حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در ادامه سخنان خود به تشریح خطبه غدیر و اشاره پیامبر اسلام به حضرت مهدی (عج) در این خطبه و ضرورت برگزاری مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا پرداخت.

مراسم تجلیل از برگزیدگان 30 سال سلامت جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور رئیس جمهور، مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، رئیس سازمان نظام پزشکی و جمعی از فعالان نظام سلامت برگزار شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.55045s, 18q