راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی مقابله با ریزگردها در خوزستان

۱۳۹۴/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۲ - کد خبر: 143316

سلامت نیوز: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: مرکز تحقیقاتی در زمینه مقابله با ریزگردها و مسائل محیط زیست در خوزستان راه‌اندازی خواهد شد

شهرام لک در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: در اسفند ماه سال گذشته و در جریان گردهمایی سراسری معاونان پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و سفر رییس عالی دانشگاه آزاد اسلامی به اهواز، تفاهم‌نامه‌ای در خصوص مقابله با ریزگردها و مسائل مختلف محیط زیستی بین دانشگاه آزاد و استانداری خوزستان امضا شد که راه‌اندازی مرکز تحقیقاتی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: مطالعات در زمینه‌های مرتبط با کشاورزی، آب و خاک نیز در این تفاهم‌نامه قید شده است که این امر با همکاری استانداری خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز انجام می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز تصریح‌ کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این مرکز تحقیقاتی و اجرای این تفاهم‌نامه در استان در جهت کم شدن مشکلات مردم در حوزه محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی اقدامی جدی صورت گیرد.
لک عنوان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی پژوهشگران بسیاری در زمینه‌های محیط زیست و کشاورزی وجود دارد که تاکنون پژوهش‌های فراوانی ارائه داده‌اند. امیدواریم با اجرای این تفاهم‌نامه همکاری این پژوهش‌ها به مرحله کاربردی برسد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.78587s, 19q