چهارشنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲ - کد خبر: 14353
چهارشنبه در راديو سلامت

دانشگاههاي معتبر کشورهم به نخستين کنفرانس بين اللملي جهاني رسانه ها و سازمانهاي سلامت محور پيوستند
جلسه اي با حضور مديران روابط عمومي دانشگاههاي علوم پزشکي شهيد بهشتي ، ايران ، و تهران و دفتر سلامت آموزش و پرورش و دفتر سلامت شهرداري درراديو سلامت برگزار شد . در اين جلسه ضمن تشريح کنفرانس و اهداف آن ، مقرر گرديد دانشگاههاي فوق الذکر ، آموزش و پرورش و شهرداري همکاري فعال با اين همايش داشته باشند .
گفتني است اين کنفرانس با هدف افزايش همگرايي رسانه و سازمان سلامت محور در سطح ملي ، منطقه اي و بين اللملي در اسفند سال جاري برگزار خواهد شد.

تاریخ پزشکي ایران
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به تاریخ پزشکی ایران از ایران باستان تا به امروز می پردازد . این برنامه فردا به کارشناسی آقای علی تهران بند به موضوع پزشکي در ايران زمين و کتاب کليله و دمنه می پردازد . تاریخ پزشکی ایران هر روز به جز جمعه ها ساعت 45/13 پخش می شود .

دندان و دندانپزشک

عنوان برنامه اي است که به بيماريهاي دهان و دندان مي پردازد . اين برنامه فردا با کارشناسي دکتر افشين تبريزي به موضوع خود درماني در دندانپزشکي ميپردازد . دندان و دندانپزشکي به سردبيري آقاي تبريزي هر روز بجز جمعه ها ساعت 40/6 پخش مي شود .
گپ و گفت
عنوان برنامه اي است که هر روز با يکي از شخصيتهاي مطرح عرصه هاي هنر ، پزشکي ، ورزشي و.... نشسته و با ورود به زندگي خصوصي آنها پي به عادات غذاي ، بهداشتي و شخصي او مي برد اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر کيوان دواتگران متخصص طب سالمندي ساعت 05/9 پخش مي شود.

نمايش سلامتي
خانمي محقق به مدرسه اي ميرود تا در مورد تغذيه صحيح بچه ها تحقيقي بعمل آورد .او متوجه ميشود متاسفانه اکثر بچه ها از فست فود استفاده ميکنند تا اينکه .....
اين نمايش به تهيه کنندگي خانم نيساري و کارگرداني آقاي محرابي فردا ساعت 30/6 از راديو سلامت پخش ميشود .


آهنگ زندگي
عنوان برنامه زنده جديدي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که به موضوع بهداشت روان و مسائل تاثير گزار بر آن مي پردازد و راههاي پيشگيري و درمان آن را بررسي میدهد .
آهنگ زندگی فردا با حضورخانم دکتر الهام شیرازی روانپزشک به موضوع شب اداري کودکان و جويدن ناخن میپردازد. اين برنامه به سردبيري خانم خضري و تهيه کنندگي خانم درويشي چهار شنبه ها ساعت 05/9 تا 10 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.97585s, 18q