موفقیت طرح تحول سلامت دهان چشم انتظار همکاری دندانپزشکان

۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۳ - کد خبر: 143889

سلامت نیوز: وزیر بهداشت، به مناسبت گرامیداشت روز دندانپزشکی و آغاز طرح تحول سلامت دهان، عنوان داشت: اجرای موفق این طرح، به همدلی و همراهی تمامی گروه ‏های دندان‏پزشكی اميد بسته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر سیدحسن هاشمی در پیام خود آورده است: بهار فصل شكفتن و آفرينش زيبايي‏هاست و چه زيباتر، كه در چنین ایام رویش و سرزندگی، مقام و جایگاه دندان‏پزشك به عنوان پرچم‏دار و طلايه‏دار طراحي و خلق زيبايي در عرصه سلامت دهان و بهبود كيفيت زندگي مردم عزیز ايران اسلامي هر ساله نکو داشته می‏ شود.

وی افزود: «طرح تحول سلامت دهان» كه به همدلي و همراهي تمامي گروه ‏های دندان‏پزشكي اميد بسته است در آغاز راه خود قرار دارد و این امید بخش شکوفایی بخش ارتقای سلامت دهان بر اساس سند چشم ‏انداز کشور است. بديهي است که در سالي كه به سال دولت و ملت، همدلي و همزباني نام گرفته، گرمي دستان هنرمند و ذهن خلاق جامعه دندان‏پزشكي كشور در راستاي اعتدال و با تكيه بر تدبير هوشمندانه اميدي دلگرم ‏كننده در نظام سلامت خواهند آفريد و من به اين مهم ايمان دارم.

وزیر بهداشت تاکید کرد: بدون ترديد اجرای اين برنامه با همكاری گروه ‏های تخصصي مختلف و انديشمندان علوم دندان پزشكي میسر خواهد شد و در اين راستا از نظرات و راه‏كارهاي ايشان بهره خواهيم جست.

هاشمی در پایان گفت: بر خود لازم مي ‏دانم از تلاش ‏های اعضای شورای سلامت دهان و تمامی بزرگواراني كه در همفكری، طراحی، اجرا و نظارت اين طرح، كه در واقع شامل تمامي اعضاي خانواده دندان‏پزشكي مي شود، قدرداني كنم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.71289s, 18q