دوشنبه در راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۴ - کد خبر: 14425
دوشنبه در راديو سلامت

سیمرغ
عنوان برنامه ای است که اشعار و داستانهایی کهن پزشکی را مورد بررسی قرار می دهد .
خانم فرشته حسنی سردبیر این برنامه گفت : در اشعار و کتب های ادبی کهن داستانهای بسیاری است که در مورد طبابت و درمان آن زمان وجود دارد که ما از طریق این برنامه آنها را به مخاطبان معرفی میکنیم .
این برنامه فردا به کارشناسی دکتر رضايي به موضوع اشعار ابوالسعيد ابوالخير میپردازد .
این برنامه هر روز ساعت 15/6 پخش می شود

لحظه هاي عبور
عنوان برنامه اي است که به دوران نوجواني و رفتارهاي پر خطر اين دوران مي پردازد . اين برنامه فردا به کارشناسي خانم دکتر ناظمي روانشناس به موضوع دزدي ميپردازد . لحظه هاي عبور دوشنبه ها ساعت 30/14 پخش ميشود .
سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر حسين زاده به موضوعمصرف آهن در دوران بارداري مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود
عينک آفتابي
يکي از دو دوست که به تازگي عينک آفتابي خريده و بسيار زيباست دوست خود را تشويق به خريدن عينک ميکند و با هم به سراغ مرد دست فروش ميروند ...
اين نمايش به کارگرداني علي عمراني و تهيه کنندگي خانم نيساري فردا ساعت 30/6 پخش ميشود .
مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد . و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه فردا با حضور آقاي رزميان فر سخنگوي آتش نشاني به موضوع ايمني تکايا در ماه محرم ميپردازد . اين برنامه ساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود .
دوباره نگاه کن
عنوان برنامه اي است که با حضور روانشنا سان و کارشناسان به موضوع مهارتهاي زندگي مي پردازد . اين برنامه فردا با حضور آقاي آرش تقوي روانشناس به مهارت نه گفتن و قاطعيت فرد مي پردازد . اين برنامه روزهاي دو شنبه به سردبيري خانم غياثي ساعت 50/12 پخش مي شود .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.06193s, 18q