اژه اي درباره دادگاه 5 ارديبهشت دادستان سابق تهران خبرداد

مرتضوي ۵ ارديبهشت درباره کهريزک محاکمه مي شود

۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۲ - کد خبر: 144255

سلامت نیوز: معاون اول قوه قضاييه در مورد آخرين وضعيت پرونده هاي سعيد مرتضوي دادستان سابق تهران و اينکه گفته شده 5 ارديبهشت زمان دادگاه مرتضوي است و گويا پرونده کهريزک هم با اتهام معاونت در قتل به جريان افتاده ، اظهار داشت در خصوص شکايت يکي از صاحبان دم در پرونده کهريزک شکايت رسيدگي شده و پرونده به دادگاه رفته و تعيين وقت 5 ارديبهشت براي همان پرونده کهريزک است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان،غلامحسین محسنی اژه‌ای افزود : در مورد پرونده سازمان تامين اجتماعي هنوز تعيين وقت نشده و بخشي از پرونده به دادگاه رفته و بخش عمده آن در دادسرا و تحقيقات ادامه دارد . يکي از خبرنگاران گفت عده اي از نمايندگان به رئيس قوه قضاييه نامه نوشتند و از دير شدن رسيدگي به پرونده سازمان تامين اجتماعي گله کردند ضمن اينکه برخي افراد متخلف هم احضار نشده اند که اژه اي در پاسخ با تاکيد بر اينکه بازپرس در اين پرونده مکرر دستور داده است، گفت: پرونده تأمين اجتماعي از جمله پرونده هايي است که ابعاد مختلفي دارد و اگر کسي بگويد تأخير در رسيدگي وجود دارد ما مي گوييم ماهيت کار ايجاب مي کند.

وي ادامه داد: قطعاً قاضي چنانچه فردي را در مظان اتهام ببيند تحقيق مي کند اما قرار نيست هرچه در گزارش مجلس است قاضي بپذيرد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.52667s, 18q