نوبخت: فرهنگيان از مهر 94 رتبه بندي مي شوند

۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۹ - کد خبر: 144364

سلامت نیوز: سخنگوي دولت با اعلام اين خبر که از ابتداي مهر سال جاري طرح رتبه بندي فرهنگيان اجرا مي شود ، اظهار کرد : براي اجراي اين طرح 1350 ميليارد تومان اعتبار علاوه بر بودجه هاي عمراني و جاري وزارت آموزش و پرورش درنظر گرفته شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، محمد باقر نوبخت که در نشست خبري روز گذشته خود با خبرنگاران سخن مي گفت با اشاره به يکي از مصوبات دولت در سال 1394 درمورد افزايش کارايي و انگيزه در کادر آموزشي وزارت آموزش و پرورش ، خاطر نشان کرد : بر اين اساس طرح طبقه بندي يا رتبه بندي فرهنگيان با اعتبار ويژه 1350ميليارد تومان از اول مهر اجرا خواهد شد که اين اعتبار علاوه بر بودجه هاي جاري و عمراني وزارت آموزش و پرورش است. رئيس سازمان برنامه ريزي و مديريت کشور همچنين افزود : در راستاي اجراي طرح رتبه بندي فرهنگيان در سال 95 نيز 3500ميليارد تومان بودجه اختصاصي، پيش بيني شده است و وزارت آموزش و پرورش مي تواند براي افزايش انگيزه نيروهاي خود نسبت به افزايش متناسب حقوق و دستمزد فرهنگيان با استفاده از اين اعتبارات اقدام کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ریاضی
1350میلیارد را تقسیم بر یک میلیون فرهنگی کنید میشه یک میلیون و سیصد هزار تومان تقسیم بر 6 ماه دوم کنید میشه 220000 تومان
آقای وزیر لطف کردند با اجرای طرح رتبه بندی که این همه تو رسانه ها تو بوق و کرنا کردند به ازای هر معلم دویست هزارتومن بودجه بگیرن بعد اسفند ماه سال 93 بین 400 تا 850 هزارتومن به حقوق کارمندان شریف بانک ها اضافه شد بدون هیچ طرح و پژوهشی؟!؟!!!
خسته نباشی جناب نوبخت!!! چطور پارسال افزایش درصدی بیشتر حقوق فرهنگیان تورم زا بود الان بانک شد تورم زا نیست دیگه؟؟؟؟
حالا هرچه ما بگیم رتبه بندی نمیخواییم تبعیض را بین کارمندان دولت بردارین باز میگن قراره معوقاتتون را بدیم و رتبه بندی اجرا بشه
1.51247s, 20q