وزیر بهداشت: حل مشکلات نیازمند زمان است

۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۶ - کد خبر: 144467

سلامت نیوز: وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه حل مشکلات نیازمند زمان است اظهار کرد: امیدواریم که ظرف 6 ماه آینده شاهد بهره برداری از تنها بیمارستان این شهرستان باشیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر حسن هاشمی که همزمان با پانزدهمین سفر استانی هیات دولت به استان گیلان سفر کرده است در جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور به مردم شهرستان رضوانشهر گفت: امروز خوشحالیم که در پانزدهمین سفر دولت یازدهم در گیلان هستیم .

وی ضمن قدردانی از استقبال گرم مردم از کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: پیشرفت کشور در سایه تحقق شعار اعتدال محقق خواهد شدو امیدواریم با کمک و همدلی همه مردم ،مسئولان و کارکنان شاهد استقرار برنامه های بهداشت و درمان در سال 94 باشیم.

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه حل مشکلات نیازمند زمان است اظهار کرد: امیدواریم که ظرف 6 ماه آینده شاهد بهره برداری از تنها بیمارستان این شهرستان باشیم.

وی در پایان از زحمات دانشگاه علوم پزشکی گیلان به خصوص دکتر برزیگر قدردانی کرد .

وزیر بهداشت همچنین در حاشیه سفر خود به بندر مرزی آستارا و بازدید از بیمارستان‌های شهید بهشتی و در دست احداث شهرستان گفت: برای فضای جانبی و تجهیز بیمارستان 132 تختخوابی بندر مرزی آستارا مبلغ 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی اظهار کرد: بیمارستان جدیدالاحداث 132 تختخوابی آستارا تا 4 ماه آینده به پایان می‌رسد.

وی با تأکید بر اینکه پس از تحویل این بیمارستان از وزارت راه و شهرسازی، در اسرع وقت عملیات تجهیز آن آغاز خواهد شد، اظهار کرد: برای فضای جانبی و تجهیز این بیمارستان مبلغ 200 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.

وزیر بهداشت و درمان در بخش دیگر سخنان خود به بازدید از بیمارستان در دست احداث شهرستان‌های صومعه‌سرا، رضوانشهر و تالش در این سفر سخن گفت و افزود: براساس برنامه بیمارستان‌های رضوانشهر پس از بیمارستان آستارا و سپس بیمارستان تالش به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در پایان به پیش‌بینی‌های لازم جهت تجهیز بیمارستان آستارا و خرید یک دستگاه سی تی اسکن اشاره و تصریح کرد: تا پایان امسال یا نیمه نخست سال 1395 بیمارستان شهرستان تالش مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و تجهیزات آنها خریداری می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.63487s, 18q