کاهش وزن با طعم ترش

۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۴ - کد خبر: 144474
کاهش وزن با طعم ترش

سلامت نیوز: ليموترش در کاهش وزن سريع، بسيار موثر است. مصرف آب ليمو روزي دو يا سه بار باعث کاهش کالري مي شود. بهترين ويژگي ليمو، طبيعت اسيدي آن است. اسيد ليمو علاوه بر کاهش کالري، مشکلات گوارشي را نيز برطرف مي کند. اما آب ليمو را بايد چگونه و به چه ميزان مصرف کرد تا باعث کاهش وزن شود.

* آب ليمو با آب هندوانه: از اين نوشيدني خنک کننده بدن روزي دوبار استفاده کنيد تا با افزايش روند سوخت و ساز، وزنتان کاهش يابد.

* آب ليمو با دارچين: بر حسب ميزان متابوليزم بدن مي توانيد از اين نوشيدني استفاده کنيد. اگر به دنبال کاهش بيشتر و سريع تر کالري هستيد، دارچين را له کنيد يا اين که يک يا ۲ چوب دارچين به آب ليمو اضافه کنيد.

* آب ليمو با نمک: کافي است کمي نمک به اين نوشيدني اضافه کنيد. نمک با ايجاد انرژي بيشتر در بدن طي روز فرد را فعال تر مي کند.

* آب ليمو با سير: سير علاوه بر اين که براي رفع مشکلات گوارشي مفيد است، باعث کاهش وزن نيز مي شود. کافي است يک حبه سير رنده شده را به آب ليمو اضافه و مصرف کنيد. اين نوشيدني را هم مي توان ناشتا مصرف کرد.

* آب ليمو با آب داغ: با افزايش انرژي بدن باعث چربي سوزي مي شود.

* آب ليمو با نعناع: نعناع کاهش دهنده موثر کالري است. افزودن نعناع به آب ليمو در مدت زمان بسيار کوتاه باعث کوچک شدن شکم مي شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.43035s, 19q