مرگ دلخراش متصدي پله برقي در چند ثانيه!

۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۲ - کد خبر: 144978

سلامت نیوز:ظهر روز پنجشنبه دو هفته قبل، اتفاقی ناخوشایند در یکی از پل های مکانیزه شهر اصفهان سبب شد تا عنوان خبری تلخ به‌روی خروجی بسیاری از خبرگزاری ها قرار گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه قانون ،مرگ دلخراش کارگر یا متصدی پل هوایی مکانیزه واقع در خیابان احمدآباد اصفهان، بر اثر شدت جراحات وارده بر فرد و تلاش ماموران اورژانس و آتش نشانی و در نهایت جان باختن فرد بسیاری از مردم را از شنیدن این خبر متاثر کرد.در همین رابطه غفور راستین مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان در گفت‌وگو با مهر در مورد جزئیات دقیق این حادثه اظهار داشت: در تاریخ ۲۸/۱/۹۴ راس ساعت یازده و ۴۰ دقیقه صبح از اتاق فرمان مرکز فوریت های پزشکی امداد خواهی جهت این حادثه صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: بلافاصله یکی از کدهای فوریت‌های پزشکی راس ساعت یازده و ۴۷ دقیقه در محل حادثه که یکی از پل های هوایی عابر پیاده مکانیزه در ابتدای خیابان بزرگمهر، نزدیک به میدان احمدآباد، حاضر می شود. مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه این کارگر فردی حدودا ۳۵ ساله بود که ظاهرا تعمیرکار این سیستم بوده است به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی، بین دستگاه و پله برقی به دام افتاد و بدن وی به دو نیم تقسیم شده بود به طوری‌که بالاتنه در زیر پله ها و در عدم دسترسی و پایین تنه بیرون از دستگاه بود.

بنابر اظهار تمامی کدهای پزشکی حاضر در محل حادثه به دلیل جراحت بیش از حد، فرد غیرقابل احیا و درمان بوده است. راستین بیان داشت: در این حادثه تلاش تمامی امدادگران از جمله اورژانس و آتش نشانی برای نجات این فرد صورت گرفت.در همین رابطه مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز اظهار داشت: روز پنجشنبه طی یك حادثه بسیار دلخراش، تعمیركار پل عابر پیاده در نزدیكی فلكه احمد‌آباد به داخل دستگاه كشش پله كشیده شد و جان خود را از دست داد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13495s, 18q