توزيع نان غني شده در مدارس شهر تهران

۱۳۸۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۴ - کد خبر: 14534
توزيع نان غني شده در مدارس شهر تهران
حميد يعقوبي ‌فر در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: در اين طرح دانش آموزان هفته‌اي 3 بار به همراه شير 50گرم نان غني شده با كشمش، شكلات، خرما و گردو دريافت مي‌کنند.

وي افزود: بيش از 800 هزار نفر از دانش‌آموزان دوره هاي ابتدايي و راهنمايي، مدارس شبانه روزي و استثنايي، مراکز نگهداري کودکان بي سرپرست و همچنين مهدهاي کودک يارانه‌ بگير سازمان بهزيستي شهر تهران تحت پوشش طرح دريافت نان غني شده قرار دارند.

وي افزود : پيش از اين نان غني شده فقط در مدارس مناطق جنوبي شهر تهران توزيع مي شد.

يعقوبي‌فر يكي از اهداف توزيع نان غني‌شده در مدارس را فرهنگ‌‌سازي‌ در استفاده از نان‌هاي سبوس‌دار و غني‌شده در كشور دانست و گفت: نان غني‌ شده در مدارس نياز كامل روزانه دانش‌آموزان را تامين مي‌كند و همچنين باعث بهبود رشد جسمي، افزايش توانايي ذهني و ارتقاي وضعيت تحصيلي مي‌شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر، دبير کميته‌ ملي تغذيه مکمل مدارس اضافه کرد: در حال حاضر سه کارخانه در تهران نان‌هاي غني شده براي دانش‌آموزان تهيه مي کنند و براي اجراي اين طرح در مدارس ساير مناطق شهر تهران نيز با 3 کارخانه ديگر قرار داد بسته‌ايم.

يعقوبي‌فر از مديران مدارس و اولياي دانش‌آموزان خواست هرگونه اشكال در باره توزيع نان غني شده در مدارس را با شماره تلفن ‌هاي 88913865 و 82282578 اطلاع دهند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.33736s, 18q