اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

۱۳۸۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۶ - کد خبر: 14559
اخبار روز يکشنبه راديو سلامت

سفره سلامتي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به بررسي نوع تغذيه مناسب جوانان ، تغذيه سالمندان ، تغذيه ورزشکاران ، تغذيه مادران باردار و شيرده ميپردازد اين برنامه يک شنبه به موضوع علائم کمبود روي در سنين مختلف مي پردازد . سفره سلامتي هر روز به سردبيري آقاي دکتر خواجه اي ساعت 30/13 پخش ميشود
سيب ستــان
عنوان برنامه اي است كه با نگرش تازه و از منظر مولانا به معقوله پزشكي مي پردازد و تمامي اصطلاحات پزشكي روانشناسي ، روانكاوي را كه در آثار مولانا يافت مي شود را بررسي ميدهد
اين برنامه فردا به موضوع سلامتي هوا در مثنوي ميپردازد . سيب ستان به سردبيري آقاي كاظم محمدي و تهيه كنندگي خانم كشميري ساعت 15/13 تا 30/13 پخش شود .
زاویه پنهان
برنامه زاویه پنهان عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی آگهی ها و تبلیغات روزنامه ها و سایر رسانه ها درباره خدمات بهداشتی درمانی با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد و توضیحات لازم را در ارتباط با صحت و سقم مطالب بیان می کنند. زاويه پنهان فردا با حضور افرادي که در ازاي تبليغات کاذب پزشکي دچار مشکلات مالي و معنوي شده اند ميپردازد . این برنامه روز های یک شنبه ساعت 14 پخش می شود .
فصل شکوفايي
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مناسبت سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به معرفي دستاوردهاي انقلاب در حوزه ليزر درماني ، طب هسته اي ، سلولهاي بنيادي و شبيه سازي مي پردازد .
. اين برنامه فردا با حضور آقاي دکتر احمد وثوق به معرفي دستاوردهاي موسسه رويان ميپردازد . فصل شکوفايي به سردبيري و تهيه کنندگي آقاي عليرضا الوندي هر روز ساعت 30/12 به مدت 15 دقيقه پخش مي شود .


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.08918s, 18q